Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a pillanatok amikor...

Mik azok a pillanatok amikor elolvadsz a babádtól?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meglát, mondja hogy sziiiiiiiiijaaaaaaaaa, teli szájjal rám mosolyog, átölel, és megpuszil. 23 hónapos kisfiú. :)
2011. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok ilyen van :)

De pl imádom őket, amikor éppen ébrednek, akkor nagyon cukik. Telepofis mosollyal várnak rám mindig :)

28 és 5 hós lányok

2011. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amikor ölelget, puszilgat, simogat, és mondja hogy szeretlek anyucika!
2011. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam 4 hónapos. Én imádom mikor szopizik, és óriás komolysággal nézelődik közben, és egyszercsak a szemembe néz, és nekiáll vigyorogni, hogy majd szétreped a pofija. Meg most kezdte el hogy fogja az apukája, és nyújtja a kezét, és dől felém, hogy jönne hozzám. Ez annyira jó érzés. És amikor pelusozom, végzünk, és "beszélgetünk" még a pelenkázón, és megfogja kétoldalról az arcom, és az arcához húzza. Ilyen kis apróságokra gondoltam. De egyébként minden pillanat hatalmas boldogság mikor mosolyog. Szerencsére vigyorgós baba :)
2011. márc. 26. 21:59
 5/14 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen van.amikor jön,simogat és mondja,hogy hej te,amikor odajön,dörzsöli az orrát az enyémhez és mondja,hogy pisze pisze.Amikor rám fekszik és pihenget rajtam és átölel.Puszit sajna nem ad mostanában.Amikor hízeleg.amikor dumál és dumál,be nem áll a szája,meg kell zabálni.Igazi figura.ma is olyan cuki volt,szaladgált a lakásban,és közölte folyamatosan hogy gyorsan, gyorsan. (én szoktam neki mondani,ha sietünk valahova)imádom.18 hónapos nagyfiú
2011. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na hát igen. Nekem is a reggeli mosoly a kedvencem. Máris jól indul a nap.
2011. márc. 26. 22:00
 7/14 Bea24 ***** válasza:

A kislányomnál attól olvadok el, mikor reggeli ébredésnél megyek be szobába és édes cuki hangon hangon mondja, hogy hái(szia)! :) Meg amikor rájön a szeretgetés és átölel és a két keze közé veszi az arcom és puszilgat. :D

A kisfiam reggeli tele mosolya, mikor meglát. :) Vagy amikor susogok a fülébe és félálmában kuncog, közben simizi a kezem.

2011. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kislányom még csak 5 hónapos. Most a legnagyobb élményem az, amikor mondjuk egy ideig nem lát, pl. mert mosogatok és addig apával van, és mikor visszamegyek hozzá, akkorákat sikít örömében, hogy majd meg lehet őt zabálni!

S igen, a reggeli félig álmos mosolyok. :)

2011. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

15 hónapos a fiam, mostanában a délutáni alvásnál többször is bemegyek (ma behívtam az apját is), és percekig gyönyörködöm az alvó tüneményben.


Amikor reggel kócosan, csipásan felpattan ha benyitok hozzá és vigyorog a 10 fogával.


És a kedvencem, amikor reggeli közben két kis kezébe fogja az arcomat, odahúzza a homlokomat az övéhez, és mosolyogva cirógatja a fejemet. Ilyenkor mindig mondom neki: úgy örülök hogy én lehetek az anyukád!

2011. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ahogy olvaslak titeket sírok, olyan szép amiket írtok
2011. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!