Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek babaja refluxos? Ti is olyan kesore kaptatok idopontot a gasztroenterologushoz? Hogy birtatok addig ki?

Figyelt kérdés

kislanyomnak egesz ejjel jon fol valami,ezert nyugtalanul alszik, gyakran fel is sir es csak a karomban nyugszik meg.Bukni pedig nem szokott. A gyerekorvos szerint refluxa van. Mar masfel honapja kapja a nutritont,nem segitett es csak fokozodott ez az allapot.

Foglaltunk idopontot gasztroenterologushoz, de csak junius vegere kaptunk idopontot.

Mar nagyon aggodom, addig mi nem tudunk varni.

Mar gondoltam, hogy elmegyunk egy maganhelyre, bar nem allunk jol anyagilag. Nem tudjatok mennyibe kerulhet egy ilyen jellegu vizsgalat?


2011. márc. 27. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát így voltunk mi is. Csak nálunk rohamosan súlyosodott a helyzet, hisz alvás közben rendzseresen abbahagyta a lélegzést, utólag kiderült azért mert nyelőcsőgyulladása lett és emiatt neki kényelmesebb volt nem venni levegőt. Mi is majd 3 hónapra kaptunk időpontot. Hát a mi anyagi helyzetünket se nevezném rózsásnak, de muszáj volt elvinnem magánul. Pár napon belül vihettem is mivel ilyen rossz állapotba került. Nálunk 5-6ezer egy ilyen vizsgálat. :(
2011. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia.Orulok, hogy irtal. Megirnad, hogy ti hova vittetek a picit? Itt Pesten amit neztem 13 ezer Ft korul van csak az hogy elbeszelget veled az orvos es nincs benne semmi vizsgalat. Ezert felek, hogy minden fele vizsgalatot megcsinaltat es a vegen meg a gyedem sem lesz eleg.

Ennyit meg kitudnank mi is fizetni.

Koszi szepen!

2011. márc. 27. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez Csongrád megye. 160 km Pesttől:(

Az első vizsgálat mérésből, hasnyomkodásból, kakavizsgálatból beszélgetésből állt. Meg gyógyszerfelírásból, tanácsadásból.

Utána jöttek az allergiavizsgálatok és röpködtek a 10 ezresek:( De mit tudok csinálni. ezeknek a hónapoknak a végén sokszor volt tarhonyaleves meg paprikáskrumpli a felnőtteknek. Ez van.

Remélem találsz valami orvost olcsóbban!

2011. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod es a segitseged.

Sajnos eddig mar tobb maganrendelot megneztem es ennyibe kerul.

Remelem mar jol vagytok.

Minden jot Nektek!

2011. márc. 27. 12:41
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekünk is refluxos a leányunk. 3 és fél hónapon át keserítette meg az életünket a savas hányások sorozata. :( Dr Micskey Évához mentünk magánba először 7 ezerért, de nagyon hamar kaptunk időpontot. :) Megérte!!!! Most vény nélkül kapható szert szedünk, a neve: Gastrotuss baby. A savat teljesen megfogja. Azóta sírás nélkül, mosolyogva hány a drága! Már ez is csoda!!!! A doktornőt nagyon ajánlom, ha Budapesti vagy, nekünk akárkit kérdeztem mindenki őt ajánlotta. Nagyon alapos, és korrekt!
2011. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!