Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiamat gasztroent...

8 hónapos kisfiamat gasztroenterológushoz kell vinnem. Akik már jártak ilyennél, vagy ilyesmi probléma volt, írnának? Mi történik ott?

Figyelt kérdés
Szóltam a dokinéninknek, hogy kisfiam sokszor bukik még mindig. Kisebb korában is sokat bukott. A darabosabb ételektől abba kellett volna maradnia, de nem. Vagyis nem is bukik, hanem már több mint 1 órával evés után kijön a kaja, és félig megemésztett, hányás szaga is van. De nem öklendezik, meg ilyenek. Gyarapszik is rendesen.
2010. szept. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokáig bukott, de azt mondta egy gasztroenerológus (nem emiatt járunk hozzá), hogy amíg szépen gyarapszik, és nem zavarja az alvásban, addig semmi probléma, Én is mondtam Neki, hogy meg kellene uh-ozni, de azt mondta, hogy felesleges. Szóval valószínű, hogy Nálatok sem lesz semmi probléma. Egyébként elvileg UH lesz.
2010. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi voltunk gasztroenterológusnál,kért vérvételt és uh-t, a vérvétel gáz, de túlélhető.Megállapította hogy semmi baja, tök egészséges.
2010. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is elvittem a kisfiaimat. De nem csinált ultrahangot, csak megvizsgálta őket. Arra szerintem készülj fel, hogy sokat fog kérdezni a doki. Igaz, mi 13 hónaposan mentünk, olyanokat kérdezett, hogy mióta buknak, gyümölcsöt/glutént/tejterméket mikor vezettem be. Ülve gyakrabban bukik-e, a pépestől is annyira, stb. Hirtelen alig tudtam válaszolni :)

Azt mondta, ha szépen gyarapszik a súlyuk, nem kell vele foglalkozni. Ma 1,5 évesek, de tényleg elmúltak a bukások, de hozzáteszem ők nagyon mohók, rengeteget tudnak enni meg inni.

2010. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!