Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet komenymagteat adni egy...

Lehet komenymagteat adni egy 1 honapos babanak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen azt bármikor lehet már, ha hazajött a kórházból.

Én nem adtam neki , de bánom, mert most 2,5 hós és hiába főzöm nem kell a cumisüveg.

Bár előtte próbálgattam, akkor sem kellett.

Így most nem tudom teáztatni.ű

Ha tudod próbáld, de csak pár kortyot elsőre.

2009. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze csak kiskanállal add mert ha szopizik akkor a cumisüveg megzavarja.Hasgörcse van hogy köménymagteát adsz neki?
2009. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
rossmannban és dmben lehet hippes gyógynövénykeverékes babateát kapni. granulátum ugyhogy áztatgatni se kell. van édeskömény, kamilla,gyerektea. 4 hótól irja de én adtam neki 1 hónaposan csak feleannyit tettem belőle. hónapokig elég.
2009. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet adni.De mondjuk én cumis üvegből adtam neki, és az én babámat nem zavarta meg, nagyon jól szzopizott. Meghát elvileg a szopi melett ugyse fog sokat inni.
2009. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, a hasfajas miatt akarok neki adni, egyszerre mindig nagyon sokat eszik, es utana faj a pocija. Eves elott vagy inkabb utan jobb adni?
2009. febr. 25. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szia! De óvatos legyél vele, sok babánál éppen ellenkezőleg hat, még jobban fog fájni a hasa tőle. Nálunk is ez volt.
2009. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem rendkívül hasfájós volt a babám. :-( borzasztó időszak volt. A gyerekorvos nem ajánlotta a köménymagteát, mert az meg puffasztja. Cseresznyemagpárnát célszerű venni, melegíteni, s a hasára, tenni, vagy masszírozni az óramutató járásával egyirányban.
2009. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg többet böfiztetni lehet nem böfizi ki magát és azért görcsöl a hasikája.
2009. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!