Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani Budapesten...

Tudtok ajánlani Budapesten valami programot (játszóház, babaklub, közös játékok, stb. ) lehetőleg ingyenesen vagy minimális összegért?! 19 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na ez egy szuper kérdés, engem is érdekelne. 18 hónapos a kisfiam :D
2011. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

XV. kerületi Kanga klubb

700 ft 1 hónapra (igen,jól írtam! :) 1 hónapra)

Mi is oda járunk.Nekünk nagyon tetszik.

Neten rálehet keresni,ha tényleg érdekelne a dolog.

Mostanában van hogy 20-an is vannak egyszerre gyerekek,plussz a felnőttek,de még így is simán ellehet férni.

2 helyiségben játszhatnak a gyerekek,meg van egy kajáztató rész,meg pelusozós,meg öltözős is.

De a facebook-on is meglehet nézni,van egy pár kép..

Most volt klubbvezető váltás,vagy mi...egy csomó játékot lenyúltak,de még így is maradt elég.. :)

2011. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Bemásolom neked (nektek) a jövőheti programajánlót :)

A kézműveskedés is ingyenes. Ilyentájt lehet csinálni mikulás csízmát,mert hogy decemberben még a mikulás is ellátogat majd hozzánk.. :) és abba a csízmába lehet majd rakni az ajándékot,amit mi csináltunk :)


Tehát a legutóbbi hírlevél: :)


Sziasztok!


Az alábbiakban a Zöld Klubban működő Kanga klub jövő heti programjait olvashatjátok.


Nov. 14. hétfő: Kézműves műhely Király-Nagy Éva irányításával.

Ez alkalommal már elkezdünk készülni adventre és Mikulásra.

Tervek között szerepel egy nagy adventi naptár elkészítése, valamint egy Mikulás napi bábelőadás, melyhez mi készítenénk el a bábokat is. Ez utóbbival kapcsolatban ötleteket, mese javaslatokat, és nem utolsó sorban vállalkozó kedvű bábos jelentkezőket várunk!


Nov. 15. kedd 10óra: Zenekuckó Lili vezetésével. Részvételi díj: 700 Ft / anyuka. Próbáljátok ki, érdemes!

A részvétel természetesen nem kötelező, kötetlen játékra is lehetőség van a belső szobában.


Ne feledjétek, nov. 11-én pénteken Bababörze miatt zárva vagyunk, játék nincs, de vásárolni lehet jönni. A belépő 100 Ft.


Végül egy programajánló:


Nov. 12. szombat 11 óra: a Sajtkukacz Zenekar koncertje és "A didergő Sünmalac" c. bábelőadás a könyvtárban.

A belépés ingyenes, részletek a mellékletben.

2011. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Tök jó,pont XV.kerületiek vagyunk.Igaz Rákospalota de Újpalota nagyon közel van.Megyünk baba-mama tornára sztem:)

Kíváncsi leszek kisfiam mennyire lesz "szófogadó":)

2011. nov. 12. 20:36
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez mégjobb:


[link]

2011. nov. 12. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaj de jó mi is XV.kerületiek vagyunk!!!!!!!! :D
2011. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a 2-3. válaszoló vagyok


Megnéztem a linket,de semmi extrát nem láttam benne... :(

Olyan mintha az anyukák maguk vittek volna játékokat,és azzal játszanának a gyerekek...

Amit ajánlottam,ahova mi is járunk,ott meg tök sok játék van. Van csúszda,hinta a kisebbeknek,sok-sok kisautó,meg mászóalagút,vonatpálya,legó...mindenféle..

Mi olyan 1/2 10-10-től 1/2 1-ig szoktunk ott lenni,de alíg tudom így is haza vinni.. :) ,pedíg már olyankor rendesen álmos... :)

Na de mindenki maga tudja,hogy mi a jó neki és a babájának :)

2011. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hú megnéztem szuper ez a hely! Beni imádni fogja!!Helyszínen kell fizetni? Hó közben is lehet csatlakozni vagy csak hónap elején?
2011. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet csatlakozni. :)


Amúgy a Beni milyen névnek a becézett alakja? :)


Most néztem meg a facebook-os fényképeket,és hát elég sok szupi játékot lenyúltak,ahogy írtam is...ezek között van sajna az elektromos motor,a Fp tanulószék,kockafaló elefánt,az egyik kis golyópálya,meg van még sok más is...,úgyhogy ezekre ne számítsatok,hogy lesznek ott.. :(

De mondom azért maradt még sok más izgi is. A fiúk is imádják pl a kis házikót ami ott van,meg főzni is szeretnek,meg vonatozni..,de hát gondolom úgyis ha jöttök,akkor felfedezi majd a Beni,hogy mi is tetszik majd neki :)

Az én kiscsajszim pl nagyon szeret autózni (nagyon sokféle van),meg vonatozni,főzni,golyópályázni,van bent még egy kismotor is,amivel lehet ott körözni..,na azt is mindíg igénybe vesszük..:)

Az új vezető meg mindíg főz,-vagy hoz az ovisrészről? nem tudom..-teát,tehát azt is lehet inni a kajázós részben :)-szerintem kedves gesztus,főleg amennyiért járunk oda :),én meg még szeretem is a teát :)

Mesélték többen,hogy megnéztek más játszóházat,ahol alíg volt játék,és 1 óra került ennyibe,mint itt 1 hónap..szóval nagyon megéri odajárni.

Meg hát csak gyerekek között van a kicsi.. :)

2011. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

2-3. válaszoló!

Akkor te a Zöld Klubról beszélsz mert már teljesen össze vagyok kavarodva:)

Mikor érdemes odavinni?mindennap lehet?Mert akkor mi kedden mennénk:)Ti?

2011. nov. 13. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!