Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy kisfiam...

Miért van az, hogy kisfiam csak közvetlen szopi után jókedvű?

Figyelt kérdés
Az első egy órában még kezelhető, utána egyre rosszabb, semmi se köti le, se egyedül, sem a közös játék. Aludni sem hajlandó, és tuti, hogy nem éhes, pl. kaja után másfél órával...
2009. febr. 25. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szioka.hany honaposak vagytok?mi most 5es fel hosak vagyunk.es ugyanez a problemam.3orankent szeretnem szoptatni,de neha mar kimerultsegbol 2ora utan is szoptatom.nekem is csak szopi utan egy kis idot nyugis,jatszik,nevetgel stb..de aztan semmi nem erdekli,csak akkor nyugott ha olemben van.de szerencsere el tud neha aludni.de legtobszor csak szopi utan nyugott.en sem ertem,es eleg nehez igy valamit is megcsinalni mellette.en is varom a valaszokat
2009. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem fáradt. legalábbis az én tapasztalatom az én kölkömmel ez. Megetetem, egy-másfél órát jól elvan, aztán már látom, hogy elpárolgott a humorérzéke, kezd nyűgös lenni. Az én megfigyelésem vele az, hogy a felébredéstől számított kér óra múlva elkezdhetem altatni. 6,5 hónapos
2009. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk 4 hónapos a picur. A baj az, hogy a lakásban, akárhol alszik (kiságy, nagyágy, babakocsi, hinta), az mindig csak max. fél óra. Ha meg felébredt, kéri a cicit...De nem etethetem 2 óránként...így teljesen lehetetlen lenne elintézni akár egy nagyobb bevásárlást is..nos, hát akkor kitartást tudok csak kívánni..
2009. febr. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!