Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 4 hetes a kisfiam. Ma...

Most 4 hetes a kisfiam. Ma szeretnénk először sétálni. Mibe öltöztessem?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam,hogy hosszú ujjú body,harisnya,plüss rugi,-kis kabát még kell rá?-vastag kezes-lábas anorák,sapi,pléd,téliesítő a babakocsira.Ez elég?
2009. febr. 25. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven de lehet ez még sok is bár attól függ milyen meleg van . Ne öltöztesd túl a gyereket az sem jó !
2009. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú..ez gyors volt.Köszi a választ.

Fogalmam sincs hány fok van kint,azt látom,hogy süt a nap.(bp)

2009. febr. 25. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tutira 0 fok felett van, mert olvad a hó (17. ker.). Amúgy szerintem bőven elég, amit rá akarsz adni.

Kellemes sétát!

2009. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6 hetes kisfiamra hosszú újjú bodyt, pamut rugit +sapit adtam és erre jött a bundazsák. A kocsiba letakartuk meleg takaróval. Hideg szélnél textil pelus az arca elé.

Amikor pluszba ráadtam ezeken kívül mégegy plüs rugit, akkor már sírt, mert nem szereti a meleget és már kényelmetlen is lehetet Neki. Egyébként Ő a lakásban sem szereti a túlzott meleget.

2009. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!