Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a picibabám...

Mit csináljak a picibabám körmével? = (hathetes )

Figyelt kérdés
Vágni nem lehet, mert nem nő túl az ujjbegyén soha, visszatörik, olyan kis puha. Viszont olyan nagyon éles, hogy állandóan véresre marja magát vele. Próbáltam puha reszelővel, de annyira puha körme van, hogy csak tovább töri
2009. febr. 25. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent, ha nem nő túl az ujjbegyén. Vegyél neki kis kesztyűt, van kifejezetten erre a célra, akkor nem tudja összekarmolászni magát.
2009. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vágni, nem kell, hogy túlnőjön az ujjbegyén. Bőrvágó ollóval szépen alányúlsz (nem a hegyével) és levágod úgy, hogy kb. 0,5 mm fehér rész maradjon.
2009. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én születése óta körömcsipesszel vágom neki...
2009. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem használtam kesztyűt, hogy a tudja szopizni a kis ujját ha szeretné. Mi most kezdtük vágni neki 2,5hósan. Én óvatosan leszedegettem neki amikor úgy szálkásan elkezdett lejönni ami túlnőtt. Legalábbis az én fiamnak le lehetett így szedni a felesleges részt meg reszelgettem. Próbáld meg akkor levágni neki amikor alszik.
2009. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!