Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog beszélni? 15 honapos...

Mikor fog beszélni? 15 honapos a fiam, de olyan elképzelhetetlennek tartom, a beszédet, nem tudom mért, talán azért mert még csak halandzsázik, vagy azt se nagyon, annyi hogy mamma, baba. Hogy alakul ez?

Figyelt kérdés
hiába beszélek hozzá sokat,azt is mondom neki hogy mondja hogy anya meg ilyenek de semmi,rám se figyel,mintha megse hallaná.amugy okos,majdnem mindent ért teljesiti az utasitásokat stb,mutogat már régota de ennyi
2011. márc. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj.nekem 3 fiam van.igaz már nagyok.az első másfél évesen verseket mondott.a másik kettő két éves koráig egy mukkot sem.nekem azt mondta akkor a doki amig meg érteti magát nem is fog beszélni.mindent meg értettek és meg is magyarázták ha akartak valamit.és 3 éves korig nem is kóros.beszélhet még annyit hogy meg is unod.nekem is ezt mondták,és igaz is lett.
2011. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Réger Zita:Utak a nyelvhez című könyve szinte minden anyának ajánlott kellene, hogy legyen. Nagyon jó könyv, fenn van a neten, szórakoztató és izgalmas. Leírja, hogy hogyan alakul ki a beszéd és a szülők tudat alatt hogyan segítenek a babának.
2011. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 25 hónapos, és most is csak 5-6 szót mond. Igaz 1-2 mondatot is mond már, amiket átvett egy az egyben tőlünk. "Jaj, mi ez itt?!" :))
2011. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!