Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvással kapcsolatos kérdések?

Alvással kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Hány órakor rakod le a babádat aludni?

Rögtön elalszik? Ha nem mikor?

Kell altatni? Ha igen hogyan?

Hányszor kell éjjel?

Mikor kell reggel?

Mennyi idős,neme?


2011. márc. 27. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

11 hónapos kisfiú

Nyolckor fürdés, az kb. 15 perc, utána szopi és lefekvés.

Cicin alszik el.

Változó, hányszor ébred, átlagosan kétszer, de tegnap csak egy volt. :)

6 és 8 között ébred végleg.

2011. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-19:00-kor eszik

-Majd elbarikádozva beteszem a mi ágyunkba,és vagy ott maradok vele,vagy ha nagyon álmos hagyom had aludjon.

-kb 1 órát alszik ha szerencsém van,akkor felsír,bemegyek és vagy visszaalszik egyből,vagy odabújok mellé és elaltatom

-Ha elaludt kis idő múlva,beteszem a kiságyába és alszik reggelig.

-reggel fél7 körül kell és 7-kor eszik

-kisfiú és 6 hónapos

Mi a gond,írd le Te is nálatok hogy van?

2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

9- fél 10 a fekvés ideje

Általában rögtön elalszik, de ha nem, akkor max 10 percig dumcsizik a bohócával

Este nem kell altatni sosem, és nem is sír elalvás előtt (napközben előfordul néha)

Éjjel egyszer kel 4 óra tájban, ezután már csak 8 órakor

4 hónapos és kispasi

2011. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 18:30-kor van fürcsi, kb 7-re végzünk, vacsi és beteszem a kiságyába aludni max 15 perc és alszik. De van hogy már evés közben bealszik, de még álmába is kiszívja az utolsó cseppet is az üvegből :) Soha nem altatom. Magától alszik el, de kell neki a cumi és a szundikendője. Éjszaka nem ébred. Vagy ha néha felkel, mert szomjas akkor vizet iszik 2-3 kortyot és alszik tovább. Reggel 7 fél 8 körül kel. 5,5 hós kislány.
2011. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nálunk fürdés után még van 2 óra ébrenléte, nem alszik egyből. 7-kor fürcsi, játék, 9 kor evés, büfi, puszi, és beteszem a kiságyba.
2011. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16 hónapos fiú


Nem kell leraknom aludni, 8-kor legkésőbb már nagyon álmos, indul az ágy fele.

Általában rögtön "büdösbogár" pózba fekszik és már alszik is, ha nem maximum 10 perc, addig ott állok mellette, mert néha felül megnézni, megvagyok-e.

Néha, általában ha a mamáknál vagyunk több napot utána, nem alszik el egyedül, kel az "anyaszag", ilyenkor összebújunk az ágyon, ha már otthon van a férjem, akkor hármasban, és így fekszünk, míg mélyen el nem alszik, akkor beteszem a kiságyba.

Általában fél 1 és negyed négy között ébred, akkor átjön közénk, és még alszunk fél6-6-ig. Nyugtalanul alszik az ekcémája miatt. Átlag havonta 6-8 olyan nap van, mikor nagyon rosszul alszik, sehogy se jó, mindene viszket, forgolódik, nyöszörög. Sokszor fel sem ébred rá, de olyankor ringatjuk meg fogni kell a kezét, különben reggelre tiszta vér a pizsamája.

2011. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19 hónapos, kislány.

20-kor fürdés, aztán öltözés alvóruhába, megkapja a tejitalát cumisüvegben, kap sok puszit és lefektetem a kiságyba. Kis fényt hagyok, megissza a tejitalt, egy kicsit beszélget az ágya mellett lévő macival és a nyuszikkal és szépen elalszik.

Ma például nevetgélt elalvás előtt :)

Éjszaka nem kel egyszer sem (kivéve, ha beteg)

Reggel 7-8 között kel beviszem neki a langyos tejet és előfordul, hogy még visszaalszik 1 órát.

2011. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11körül próbálkozunk

Nem alszik el első probálkozásra.Általában éjjel 1 körül

Kell altatni cicivel

2 hete egyszer sem kel éjjel,azelött 3-4 alkalommal,legtöbb 12 volt

reggel 9-10 között kel

2 éves és 10 hónapos lány

2011. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:39

Én a 22:24-es vagyok :) Az ekcéma miatt írnék Neked, mert tudom hogy milyen rossz, mikor mindenem viszket. Nekem a kezem borzasztó ekcémás és már én is próbáltam mindenféle krémet, voltam bőrgyógyásznál és semmi sem használt eddig. Most találtam rá egy oldalra a neten és rendeltem tőlük szappant, most ebben reménykedem, mert sok pozitív dolgot olvastam róla. Belinkelem Neked és nézd meg. Ezzel a babádat is fürdetheted. Ma érkezik meg a rendelésem, és megírom majd hogy mi a véleményem róla. Az olíva olajos szappan való a babáknak is. Itt a link: [link]

2011. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14 hónapos fiú és lány /ikrek/


Kb. 8-fél 9 körül teszem le őket aludni.

Rögtön elalszanak. Sosem altattam , csak beteszem őket az ágyukba és kijövök. Nem kelnek éjjel, csak néha a kisfiú. Akkor bemegyek, megsimogatom, aztán alszik tovább. Reggel fél 8-8 körül kelnek.

2011. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!