Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálással kapcsolatos...

Hozzátáplálással kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete, hogy kapott almát, répát. a répa nagyon ízlik neki, mennyit szabad egy evéskor megennie belőle? baj, ha emésztetlenül kakilja ki? mikor hagyhatok ki egy szoptatást?
2011. szept. 16. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha emésztetlenül kakilja ki a kaját, akkor még nem érett meg a bélrendszere a répára. Hanyagold 1-2 hétig és utána próbálkozz újra vele. Próbálj addig mást, pl. őszibarackot, krumplit, sütőtököt.

Egyébként eheti nyugodtan, bármennyit, ha már meg tudja emészteni. Az én 10 és fél hósom egyik kedvence, szinte minden nap kap.

A szoptatást pedig mi úgy váltottuk ki, hogy először megkapta a szilárd kaját, utána a cicit és egy idő után utóbbi már nem kellett, mert előbbivel jól lakott.

2011. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is "répás" volt a kaki répa után, az elejétől. Most már elmúlt 6 hós, még mindig látom, ha répát kakil ki vagy őszit. Nem hagytam el, ahogy az első mondja.

Ha nem fáj tőle a hasa, adhatod nyugodtan. Én mondjuk max. 2 napig adom folyamatosan, mert besárgulhat tőle, utána mást adok két napig (két adagot szoktam főzni).

Annyit adj neki, amennyi jól esik neki. Jelzi, ha már nem kér. Én fiam most olyan 200 körül eszik főzit, néha kevesebbet.

2011. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!