Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használtát...

Hány hónapos kortól használtátok a bébikompot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Soha! Nagyon nem tesz jót a vázrendszerének. Ha gyönge még ahhoz, hogy önállóan járjon, nem szabad belekényszeríteni, hogy meg kelljen tartania magát. Ráadásul balesetveszélyes. Barátnőm kislánya megakadt, és felborult vele, és beverte a fejét az ágy sarkába, nem is kicsit.
2011. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Mi 7 hó-tol,ugyanis az én fiam örökmozgó, meg nagyon érdekli minden,nem maradt a kiságyba,a komp meg felér egy bébiszitterrel,mert ha házimunkát kell végeznem el van benne.Napi max 2 órát használjuk.
2011. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
8 hónapos korától!Én is abban nőtem fel és élek és virulok és semmi baja a gerincemnek.
2011. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
A lányom is 7 hós korától volt benne,napi max fél-1 órát,nem egyhuzamban.Imádta,rohant vele.Utálta a járókát,a kiságyat,hányásig hisztizett benne.Addig volt benne,míg felkészítettem az ebédet.
2011. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Mi már 6 hónapos kortól, használjuk és imádja.Persze csak fokozatosan. Először csak fél óra. Eltérőek a vélemények. Van aki azt mondja nekik nehezebben indult el a gyerkőc, mert kényelmesebb volt a komp, másoknál pedig annyira megerősödött, hogy már 10 hónaposan önállóan totyogott.A mai kompok már nem bicikli ülésesek mint régen, ezek már tartják rendesen a baba gerincét.
2011. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Én is abban nőttem fel, olyan gerincdeformitásom van, és a hugomnak is, aki szintén benne volt sokat, hogy a fal adja a másikat (az öcsénk egészséges, nem is volt kompja)!!! Nem véletlenül nincs és nem is lesz a gyerekeimnek!

15 hós kisfiú és 15hetes magzat édesanyja.

2011. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4 hós koruk óta hasztáltuk és nagyon szerették. Most 9,5 hósak és csak evéskor használjuk. Amugy már másznak minden irányba.
2011. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az Én babócám 6,5 hónapos , akkor már beletehetem pár percre nem ? Csak , hogy szokja . Az ismerősök között minden gyerek imádta a kompot és nincs bajuk sem tőle.
2011. márc. 28. 18:12
 9/20 anonim ***** válasza:

13 hónapos korától, hogy ne másszon fel a kanapéra.


egészségtelen egy még járni nem tudó babának, ha bele teszed.

2011. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
aki 4 hónapos korától használja, büszke lehet magára!!!!!!!!!!!! felelőtlen! a gyerekorvos mit szól hozzá??????????????
2011. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!