Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtatok bébikompot?

Mikortól használtatok bébikompot?

Figyelt kérdés
Amikor már tudott ülni a baba, vagy korábban?
2011. jún. 19. 21:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%

nem használtunk soha bébikompot, nagyon ellenzik, orvosunk a lelkünkre kötötte, hogy ne ültessük bele, nem is vettünk :)

addig míg nem tud ülni ne kényszerítsd az ülésre mert nem érett rá a gerince

2011. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
Én soha, annyira picik a helyiségek a panelban és féltem, hogy a küszöbnél felborul és szerintem ha tud ülni, akkor lehet használni csak.
2011. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Soha egyik gyereknél sem!
2011. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
egyáltalán nem használtunk, minden szakember sikítófrászt kap tőle. semmit nem használ, viszont annál többet árt, gátolja a testi és a szellemi koordináció fejlődését. vegyél neki inkább járássegítőt.
2011. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%
8 hónapos korától
2011. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
Amikor már tudott ülni,akkor kezdtem bele tenni.
2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Soha, egyiknek se volt, pedig 4 gyerekem is van! a legidősebb 19 éves lesz, akkor még szinte mindenkinek volt... Én akkor is és most is messzire elkerültem. Balesetveszélyes és káros a mozgásszervekre.. megterheli a kicsi gerincét, ha sokat van benne, kényszertartásban tartja a lábakat... Meg különben is minek?
2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem ültettétek bele soha miért írjátok le?????Nem ez a kérdés!

Amúgy 8 hónapostól és az első gyereknél is használtam.Mi szerettük.Még1x meg venném.

2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
Felesleges butaság,veszélyes,egyik gyerkőcnél sem használtunk.Tapasztalatom szerint azok a babák,akiket ilyenbe tettek,később nagyobb bizonytalansággal tanultak meg járni-nem alakul ki a megfelelő stabilitásérzék.
2011. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
Lányom 9 hónapos és már magától feláll ha fogjuk a kezét lépked is.. Nem hinném hogy köze lenne ahhoz,ki mikor kezd járni. Mi kb 2 hónapja használjuk a bébikompot.Nincs semmi baja és már olyanokat gyártanak amik nem baleset veszélyesek.
2011. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!