Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb utazóágy? Melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 29. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám, több minden tartozik hozzá, mind a kettő ugyanazt tudja, csak az elsőhöz táska is van, és kerekei is vannak.
2011. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt választanám.
2011. márc. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő elég gagyinak néz ki.

Nekünk Titi van csak bézsben és még mást is adtak hozzá, de megbántuk, hogy megvettük, mert tényleg úgy van, hogy a többfunkciósokkal mindig van valami probléma.

Kinyitásnál kétemberes és az egyik vége egy csomószor összecsuklik, pedig úgy kezeljük, ahogy le van írva (amúgy nincs hozzá magyar nyelvű használati sem, pedig ez alap lenne).

Az emelőbetét csak 3 hónapos korig, a pelenkázó feltét is csak 9 kg-ig, de inkább kb. 6 hóig használható, nagyon kényelmetlen a babának, ezért nem éri meg ilyet venni; inkább egy jobb minőségű sima utazóágyat!

Mi nem itt vettük, hanem egy XVIII. kerületi bababoltban, de szerintem keress jobb minőségűt, bár tudom, hogy pl. Bren...ban duplájába kerül, de az sokkal masszívabbnak tűnik!

2011. márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen pénzük "jobbra", ezt is örülök, ha megtudjuk venni. Utolsónak köszi a részletes választ.
2011. márc. 29. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:

nézz fel a brendon oldalára ugyanilyen árban, de még olcsóbban is találsz fent jó márkájú stabil utazóágyakat... hauck...stb....érdemes szerintem jól körbenézni.... ár-érték arányban ezek egyáltalán nem meggyőzőek


[link]

2011. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De nekünk 2 szintes kellene, a brendonban meg ennyiért csak sima van, meg mindenhol.


Esetleg ajánlhattok.

2011. márc. 30. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap előtt 06:02


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Hirtelen ennyit találtam. Igaz én Bp-re szűrtem csak rá, nem tudom, hogy merre laksz. De ragaszkodsz újhoz? Én a lányomnak itt 3.000-ért fogtam ki egyet. Bár én nem ragaszkodtam színhez, mert nekünk valóban csak utazáshoz kell (nagyszülőkhöz).

További kellemes bogarászást:)

2011. márc. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ragaszkodnék újhoz, mert eggyel befürödtem már. Elég sok adás-vételem volt már a teszen, vaterán, és az azzal eggyel szívtam meg, úgyhogy szeretnék újat. És vidéken lakunk, itt ugyanazt, mint pesten, 4-8000tal drágábban lehet megvenni. 10.000ft-osat 15.000-ért. Sajnos.
2011. márc. 31. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!