Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szentimre Kórház Uzsoki...

Szentimre Kórház Uzsoki Kórház. Melyik jobb? Melyiket választanátok választottátok Ultrahang vizsgálatokra és szülésre? És ott kit választanátok vagy választottatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak az Uzsokiról tudok nyilatkozni. Csúcs szuper, kedves dolgozók, normális körülmények. 10-ből 10pont
2011. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csak az Uzsokiról tudok nyilatkozni. Kétszer szültem már ott. Egyszer 2009-ben, egyszer 2011-ben. Mindennel maximálisan meg voltam elégedve.
2011. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pedig a Szent Imrében, én is elégedett voltam mindennel. Volt fogadott orvosom, szülésznőm. Mindenki leírja a véleményét, de a kettő között neked kell majd dönteni, olyat nem hiszem, hogy találsz, aki mindkét helyen szült, és megmondja, melyik a jobb. Menj be mindkettőbe, nézz körül. Próbálj beszélni egy szülésznővel, orvossal.

Előszőr szerintem válassz valamelyikben orvost, ne előszőr kórházat.

2011. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén Szenet Imre. Ajánlom. A szülészet nagyon jó, személyzet szakmailag felkészült, rendesek. Csecsemős részleg lehetne jobb is, de ha van fogadott csecsemősöd (is), akkor semmi gondod nem lesz.
2011. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szintén Szent Imre. 2x- és nem volt fogadott csecsemős nővérem, és nagyon kedvesek voltak így is. Egy kis gond a kisebbik picimmel volt születése után- nagyon odafigyeltek rá- naponta 3xvizsgálták, mindenki név szerint ismerte a gyereket. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak.

Nekem tetszett az, hogy pl megbeszéltük, hogy mikor fürdik a pici, és szóltak telefonon, hogy mehetek megnézni őt... :)

Volt egy két műszak, amikor nem éppen a legkedvesebb nővér volt ott, de ezeken túl kell lépni. Szerintem nincs is olyan kórház, ahol valami negatív tapasztalt egy-egy nővérrel ne lenne, de nem ebből kell kiindulni.

Én mindig mentem, kérdeztem, vizitkor beszélgettem velük... szóval rendesek voltak mind. A doktornők is, és szülésnél nekem a szülésznők is szimpik voltak, pedig nem volt fogadott szülésznőm, az ügyeletesnél szültem mindkétszer, de midtkét alkalommal nagyon nagyon rendes, kedves és segítőkész szülésznő segítette világra a fiaimat. :-)

Ajánlom!

2011. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szent Imrében szültem 2x. Nem volt se fogadott csecsemősöm, se fogadott dokim, csak szülésznőm. Még csak területileg sem oda tartozom! Mivel szabad kórházválasztás van, így 5 szóba jövő kórházat néztem meg és végül a Szt. Imrét választottam. Nagyon jó öntésnek bizonyult, így másodszorra is ott szültem.Elsőnél volt fogadott dokim, de másodszorra már nem láttam értelmét, így is megkaptam maximálisan ugyanazt a figyelmet, kedvességet. Elsősorban a higiéniája vonzott hozzájuk, pl össze sem lehet hasonlítani a Sote I-II-vel.

Nézz te is körül és válaszd a szimpatikusabbat, hiszen mindannyiunknak mások az elvárásai, igényei.

2011. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uzsoki,fantasztikus uh gépjük van!!!!
2011. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!