Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazóágy választás? 11kg-os a...

Utazóágy választás? 11kg-os a lányom és 82 cm magas.

Figyelt kérdés
2 hétre utazunk vidékre és nem tudnám hol altatni a lánykám:(
2011. márc. 29. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:

És mi a kérdésed? Hogy milyet vegyél?

Mi egy tök simát vettünk az Auchanban 8000-ért. Nem emelhető, de nektek is ilyen funkció már minek, nincs hozzá pelenkázó, de azt máshol is meg lehet oldani.

Hálós két oldala (a két nagyobbik), van benne egy szivacs, az egész picire összecsukható.

Úgyis csak éjjel tartózkodik benne a gyerek, ennél jobban nem akartam cifrázni.

Talán annyi, hogy a középső merevítőt idióta módon rövidebbre csinálták, mint a négy lábat, ezért egy vastagabb könyvet alá szoktunk rakni, hogy ha a gyerek benne van, akkor ne rogyjon be középen az egész.

Kisfiam másfél éves, és nem tud kijönni belőle.

2011. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

Igen, az lett volna a kérdésem, hogy milyet vegyek? Nem kell nekem pelenkázó stb; stb. Csak olyat szeretnék, hogy normálisan tudjon aludni, mert ugye ágyra simán nem rakhatom, mert ha felébred, akkor olyat landolna, hogy csak na! A földre megint nem, mert olyan helyre megyünk, hogy ha én fel is kelek és kimegyek, akkor be kell zárnom az ajtót és ugye a kisasszony tuti, hogy az ajtónál állna meg, én meg nem tudnék bemenni.

Nagy összeget nem igazán adnék érte, mert olyan sűrűn nem utazgatunk, hogy igazán kihasználnánk.

Magyarul 2 hétre kell vennem egy utazóágyat:(

2011. márc. 29. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:

És kölcsön nem tudsz kérni senkitől?


Nézz körül vaterán, teszveszen, ott biztos találsz olcsóbban.

2011. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi a miénk.

2011. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez se sokkal több: [link]

[link]

[link]

2011. márc. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs kitől kölcsönkérnem:(

A Vateráról meg annyit, hogy béna vagyok. Vagyis valamikor régen regisztráltam, most reggel kértem új jelszót, amit meg is kaptam. Nos! Megakartam változtatni, de nem tudom:(

Már tiszta ideg vagyok miatta. Hogy lehetek ennyire béna?

2011. márc. 29. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!