Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hós babák anyukái írjátok...

8-9 hós babák anyukái írjátok már le egy napotokat?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy mennyit és mit eszik a baba egész nap és mikor?Főleg a tízórai és uzsi,szopis babák előnyben?
2011. márc. 29. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

8,5 hós a lányom, általában 6x szopizik (kb.6,9,12,15,18,20 vagy 6,9,12.30,16,19,2)

2x adok neki pürét: 9es szopi után gyümölcsöt, zabkását, a 12es szopi után főzeléket. délután kap néhány szem kölesgolyót, vagy kenyérhéjat rágcsálni.

általában 150-200g-ot eszik. utána pár korty vizet iszik.


9hós korától fogok 3x adni pürét (9kor,12kor,15kor), és akkor kezdem kiváltani a déli szopit.

2011. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor kb.úgy mint mi,én azt hittem a napi öt szopi már sok neki,de ezekszerint nem:)Én délelőtt adok neki bébidesszertet,túrót,ilyneket,délbe kap szilárd kaját,délután is desszert,tejpép,babapiskóta stb.Akkor megnyugodtam:)
2011. márc. 29. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj! 1 éves koráig az anyatej a meghatározó táplálék!
2011. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi 8hós és 1 hetesek vagyunk.

reggel 6kor szopi

9ora fele gyümölcs+babapiskota+szopi

12-13ora fele valamilyen püre,fözelék+szopi->1 nagy alvás

mikor felkell általában 17 óra fele joghurt vagy tútó gyümölcsel+szopi

vacsi tejpép+szopi

2011. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek az OFF-ért; az én babám 8 hónapos és 1 hetes, szopik reggel, tízóraira, ebédre főzelék+szopi, uzsonnára gyümölcs+szopi (de még nem mindig fogadja el az uzsonnát), vacsorára szopi, és éjjel is 2x szopik még.

Akkor én valamit rosszul csinálok?

Ebédre már viszonylag nagy adagot megeszik, viszont még mindig igényli utána, hogy szoptassam.

Nem baj, ha még nem sikerült kiváltanom egy étkezést sem, és még tízóraira nem kap mást?

2011. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, félreérthetően fogalmaztam, tízóraira is még csak anyatejet kap.
2011. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért lenne baj? (fordítva lenne gond, ha csak enni akarna, és szopizni nem.)
2011. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor jól csináljuk:)
2011. márc. 30. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!