Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy néha "lekenyer...

Van olyan, hogy néha "lekenyerezitek" a babát?

Figyelt kérdés
pl,amikor nem hajlandó babakocsiba ülni,kap egy szem ropit.nem szeretem 2 étkezés között etetni,pláne nem ilyenekkel-de néha megfesziti magát-és trükköket kell bevezetni.tényleg olyan rossz,ha néha az evéssel kötjük le a babát?
2009. febr. 25. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki úgy indul neki hogy fölöslegesen nem eteti a babát, de vannak vészhelyzetek amikor mást már nem tudunk kitalálni pl amikor a pénztárnál állunk sorba, vagy a villamoson utazunk és próbáljuk lekötni. Nekem 2 gyerekem van és mindig van nálam valami ha utazunk, de ez lehet összevagdalt gyümölcs is és akkor már nem olyan egészségtelen
2009. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így csalni, pedig ugyancsak nem akarom etetni a kicsit két étkezés kozt, elég szépen kb. 3,5 óránként eszik. De tényleg vannak ilyen helyzetek, néha nekunk is dolgunk van, pl. ma bevásárolni voltam, tisztíto, patika stb, siettunk, hogy alvásidore hazaérjunk, mert a torpe sem autoban, sem kocsiban nem alszik el. De a végére már inni sem akart, nyuton ulni az autosulésben, teli torokbol síro gyerekkel mégsem vezethetek, szoval jott a babapiskóta. Mindig van nálam, vagy kifli, nem sokszor kell, de jó, ha van. A gyumolcs is jo otlet. Csokival biztos nem próbálkoznék:)
2009. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ki visz magával összevagdalt gyümit? senki

az csak otthon jó.

persze hogy adhatsz neki, olyan nincs, aki néha nem ad, és 1 ropitól nem fog jóllakni :)

2009. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!