Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposnak, aki most kezd...

5 hónaposnak, aki most kezd el cumisüvegből inni, milyen folyásút adnál?

Figyelt kérdés

MAM cumisüveget fogadja csak el, Tommee Tippee, Nuk amitől öklendezik.


Én úgy gondolom, adok neki 1es folyásút (legkissebb), hoyg dolgozzon me azért kicsit érte. Ti hogy tennétek? Még van kicsi tejem, szal kiegészitésnek kell mellette.


2011. márc. 29. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig csak szopizott?

Mert én akkor megfontolnám esetleg, hogy pohárból adom neki a pótlást. Az első pár nap lehet hogy nem megy könnyen, de ha kitartó vagy, gyorsan bele fog tanulni.

Nekem a védőnő tanácsolta annó, mikor elkezdtem innivalóval is kínálgatni a fiam, hogy mivel addig anyatejes volt a babám (5 hónaposan kezdett kóstolgatni), próbáljam meg pohárból itatni. Persze ha nem megy, nem kell erőltetni, de egy próbát megér.

2011. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es folyásút. Nekem már 3 hónapos korától pótolnom kellett, de sokáig az 1-es cumi volt az üvegen.

(Szintén MAM)

2011. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig csak szopizott. Kedves első válaszoló, küldenél nekem esetleg linket, milyen pohárból itattad? Nem volt nagyon nehézkes és lassú? Második gyerek, igy sok időm sajna nincs az etetésre és ha nagyon megnyúlik emiatt az idő, akkor nem tudok vele próbálkozni... :S
2011. márc. 30. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok.


Ilyen a mi poharunk:

[link]


Azért írtam, hogy egy próbát megér, mert szerintem nagyon babafüggő, hogy ki hogy boldogul a pohárral. Az én fiamnak egész könnyen ment, viszonylag gyorsan beletanult. De van több ismerősöm, akiknél nehezen megy a poharazás, így inkább nem is próbálkoznak vele (pedig ott még csak egy gyerek van, de ez már más tészta)

Persze nálunk is voltak balesetek az elején, de azt mondom így utólag - főleg látva az ismerősöket -, hogy nálunk nem volt vele különösebb probléma.

Próbáld meg te is, ha nem megy, nem kell erőltetni, de lehet, hogy a te babád is ügyesen és gyorsan belejön a pohárból ivásba!

2011. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint első..


Még annyit, hogy ha próbálkozol, először ne legyen tele a pohár, mert akkor tuti a kudarc! Én az első kortyoknál kb 1/3-ig töltöttem a kis pohárkát.

2011. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!