Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzással együtt járhat...

A fogzással együtt járhat nátha, megfázás?

Figyelt kérdés

9 hós a babóm, most jön a felső két foga, és néha tüsszög, köhécsel, kicsit rekedt, nincs hőemelkedése, nem folyik az orra.

Ez a fogzás miatt van, vagy megfázott?

Elvigyem orvoshoz? Még nem volt beteg.


2009. febr. 25. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is ilyen mikor jön a foga, 9 hónapos, 8 foga van, szal a tüsszögés állandó szinte
2009. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2009. febr. 25. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,mivel ilyenkor levan gyengülve a szervezetük,igy könnyebben elkapnak mindent.
2009. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, sajnos ilyenkor bármit elkaphatnak.

Zárójeles megjegyzésképpen: Az én fiam 8 hónapos, most jön neki az 5.6. foga és bizony eléggé megviseli. Be is lázasodott, amit először a fogzásnak tudtam be, hisz azt mondják járhat vele. Aztán utánajártam, és mivel már 39 fokos is volt a láza elvittem dokihoz. Azt mondhatom: valóban köze lehet a láznak a fogzáshoz, de csak közvetetten. A kicsik szervezete ilyenkor a fogzásra "koncentrál", ilyenkor a leggyengébb az ellenálló képességük. Védtelenek a vírusokkal, baktériumokkal szemben, főképpen, ha már nyílt az ínyük.)


Szóval, kezelni kell mint náthát, a tüneteket enyhíteni, c vitamint mindenképp adjál neki.

Minden jót!

2009. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Elvittem a gy.orvoshoz, és torokgyulladása van.
2009. febr. 26. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!