Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhat órákon át egy...

Mitől sírhat órákon át egy kisbaba?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kislányom. MA 7-8 órán át sírt kisebb megszakításokkal. Evett közben, tehát éhes nem volt. Nem húzogatta a lábát, vagyis nem fájt a hasa, nem fázott, nem volt melege. Fáradt volt, de el is szundított (egyszer hordozókendővel sétáltunk 1 órát, akkor semmi baja nem volt). Fürödtünk, közben sem sírt, sőt élvezte, mint máskor. Nincs front. El nem udom képzelni, mi baja lehetett, de egyszerűen torka szakadtából sírt, ömlöttek a könnyi és semmi nem vigasztalta meg. MEgfesztült, kivörösödött, hiába fogtam, öleltem, simogattam, sétáltam, énekeltem, csendben voltam... És ez nem az első alkalom. Ennyire rossz anya volnék? Mi lehet a baja, ha nem a fentiek? NEktek is volt ilyen, ugye? Hogy jöttök rá, hogy mi a baja?
2011. márc. 29. 21:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

én elképzelhetőnek tartom, hogy mégis csak a pocak!az h megfeszül és sír simán utalhat rá,nem csak a lábhuzogatás...

amugy annyi minden felzaklathat egy ilyen kisbabát, ölelgesd-szeretgesd, lehet h csak anyahiánya van.

sajnos ugysem fogunk rájönni 100%-osan, mi főleg nem...

lesz még ilyen,ettől nem vagy rossz anya.minden kisbaba sír olykor.nyugi:)

2011. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ritka,de van pár pici,akinek ilyen hamar elkezd jönni a foga...


vagy beteg lesz


vagy front van,csak te nem érzed

2011. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk soha nem volt ilyen, 14 hós a kisfiunk. Van elég tejed? Nem volt éhes? Ennyi idősen az evés és alvás körül forog náluk a világ.
2011. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Ancsika34 ***** válasza:
Nekem 3 hónapos lesz a kisfiam és ő is csinált már ilyent, igaz nem órákig! Nálunk szopizás közben szokta kezdeni. Először a hasára gyanakodtunk, aztán rájöttünk, hogy akkor kezdi, mikor már kevesebb tej jön a ciciből és "dolgozni" kellene érte! Mint akit nyúznak, úgy bőg, vigasztalhatatlanul! Aztán a cumisüvegből tök nyugodtan megeszi a maradékot! Nagyon rafkósak!!! :)
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! Két hónapos korában két hétre rájött a HOPP és minden éjjel két órát végigüvöltött a kezemben. Voltunk orvosnál, de nem találtak semmit. Aztán abbahagyta.
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az én kislányom ezt csinálta 4 és fél hónapos koráig. Órákon át ordított, semmivel sem lehetett őt megnyugtatni. Többször voltunk vele orvosnál is, aki mindig csak annyit mondott, hogy hasfájós baba és majd kinövi.

Aztán 4 hónaposan kiderült, hogy refluxos, kapott rá kezelést, és két hét alatt enyhültek a tünetei, kevesebbet is sírt.

Nem mondom, hogy nálatok is ez van, lehet, hogy tényleg csak "szimpla" pocakfájás. Sajnos az is nagyon meg tudja kínozni a kicsiket.

S ne hogy azt hidd, hogy rossz anya vagy!

2011. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Tényleg pocak lehetett...Ne izgulj, nálunk is volt ilyen!!!

Nem mindig ön rá az ember, így utólag tudom én is, hogy mi volt. Talán "túlpörgött" és nem bírt megnyugodni. Nem volt valami új ma? Rokonlátogatás esetleg, vagy ilyesmire gondolok. Bár a feszülés tényleg valami fájdalomra utal...

2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ancsika34 ***** válasza:
3 hónapos kisfiam teljesen elájul, ha tévét lát! Megbabonázva nézi! Szerintetek árthat a szemének, ha néha elcsípem, hogy bámulja?!
2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ancsika34 ***** válasza:
Bocs, ezt nem ide szántam, csak félrement!
2011. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ancsika! A lényeg hogy ne legyen sötét a szobában, és ne legyen közel hozzá!
2011. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!