Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkozott/foglalkoz...

Mennyit foglalkozott/foglalkozik az apuka a fél éves kislánnyal?

Figyelt kérdés

Mit szoktak csinálni?

Mennyi ideig naponta?

Apuka hogy dolgozik?

Bocsánat a furcsa kérdésért!


2011. márc. 29. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Párom reggel 6-kor megy dolgozni és kb. fél 6-ra ér haza. Onnantól tulajdonképpen övé a kislányunk. :)

Sok mindenben segít nekem. Pelust cserél, fürdet, elaltatja. Játszanak is együtt, felemelgeti őt, dúdol neki, figurákat/játékokat mutogat neki. A férjem igazi apuka, nagyon hálás vagyok neki ezért.

Kislányunk mostanában 9 körül alszik el, így általában 3-3,5 órájuk van együtt, ami nem sok, így a férjem ilyenkor maximálisan kihasználja az időt.

2011. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bár kisfiunk van, de apuka pont annyit foglalkozik vele, mint én, születése óta. Fél éves korában én mentem vissza dolgozni, neki pont nem volt munkája, és ő volt vele otthon. Most 2 éves, még mindig bármit megcsinál, bár már dolgozik, ő kel reggel, ha túl korán kell... Szóval mindenben segit.
2011. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Két kislányunk van a nagy 2 éves a kicsi 5 hónapos lesz. A kicsivel nem tud foglalkozni, mert reggel 8-tól este 8-ig dolgozik és ő már alszik mikor hazaér. de a naggyal már többet foglalkozik, mert ő mindig megvárja csak ha éjszakás akkor nem. Ha itthon van a párom akkor le sem lehet vakarni a lányomat az apjáról nagyon apás együtt szerelnek, labdáznak, fürdenek. De ha kell vigyázz a gyerkőcökre. Ha kell tisztába teszi őket.
2011. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam van, fél éves. Ő fürdet, reggel és este pelusoz. Reggel 7-kor megy dolgozni, este 7 körül ér haza. Akkor még picit fönn vana a baba, de már fél 8-tól alszik. Amikor én megyek el este balettozni, akkor meg ő vigyázza az álmát :) Hétvégén otthon vagyunk, de nem foglalkozik vele többet mint hétköznap. A gyerkőc imádja. Ha viszont közös kirándulás van, akkor a férjem viszi a kengurut :D

Én etetem mindig, mert azt nem szereti csinálni, plusz én készítem ki mindig a ruhát, ha "baleset" éri, de szívesen felöltözteti.

2011. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nah,el se olvasom a válaszokat mert csak felhúzom magam..

nálunk ..ő dolgozik...ezért én csinálok mindent...na jó a nagyért elmegy a suliba,plussz szülőire...

de magától a picivel nem sok mindent csinál...ezt kaptam ez van...

2011. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én el se hiszem,amit néhányan írnak...
2011. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is gondoltam, hogy van apuka aki nem csak csodálja és bámulja a gyerekét:D

Nálunk 3 hónapos a kisasszony, első baba de a párom nemigen veszi ki a részét a mindennapokból pedig nem melózik reggeltől estig.

Eddig kétszer fürdetett, pelenkázni nem pelenkáz, öltöztetni nem öltöztet.Csak elvigyorog a lánynak és néha megbüfizteti.

Én is megkaptam, hogy ez a dolgom ha már egyszer itthon vagyok vele egész nap, meg persze én semmit nem csinálok.Bár átvehetné a munkámat csak 3 napra!Ha utána mosott xar lenne én meg még elvárnám a lepedőakrobatikát utána, kíváncsi lennék mit szólna:D

2011. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

tökéletesen egyetértek veled, nálunk is ez a helyzet, és még csodálkozik hogy este már nincs kedvem semmihez, pedig nálunk már 11 hós a lányzó

2011. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányok,irigyellek titeket!Lányom 5 és fél hónapos,férjemnek van az előző házasságából egy 6 éves fia.Na,vele foglalkozik ha itt van,egyfolytában az apját nyúzza,de ha mondom neki,hogy esetleg a lányával is foglalkozhatna,akkor megkérdezi,hogy üljek le vele legózni?Nekem ebből már nagyon elegem van,nagyszülők nincsenek,semmi segítség,azt gondolom,hogy még kettesben is jobban ellennénk a picimmel,mint,hogy hetente többször még elnézzem azt,hogy ők tök jól szórakoznak,a lányát meg nagy ívben letojja!
2011. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én párom is reggel 6-tól dolgozik délután 2-ig. Nagyon sokat foglalkozik a kislányunkkal megfürdeti büfizteti pelenkázza öltözteti amit csak kell azt mondta hogy olvasszak ki neki anyatejet és felkel ő megetetni éjjel ha nagyon fáradt vagyok, igazi mintaapa.
2011. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!