Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok, férjetek mennyit és...

Csill79 kérdése:

Párotok, férjetek mennyit és mit foglalkozik 11 hó körüli babátokkal? Háztartásban segít?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem segit annál inkább szereti kiosztani a munkát"dirigálni"miért nincs és vagy hogy van megcsinalva. persze addig a pontig mig azt nem mondom itt a baba egy egész napra s majd eldöl mit tudsz megcsinalni .13 hós baba anyukája
2011. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon tud a háztartásban segíteni mert dolgozik estig. reggel megölelgeti,puszi aztán megy el. este szoktunk sétálni,fogócskázni,aztán ő fürdeti. hétvégente közös- kirándulás,játék,birkózás,dögönyözés,játszótér...ilyesmi.
2011. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi távol lakunk a családtól, csak egymásra számíthatunk, ráadásul én mellette tanulok is, így nagy nehezen megértettem vele, hogy muszáj segítenie. Családi ház, így kerti munka is van, de néha bent is segít (mosogatás, porszívózás).

A 8 hós babával sokat foglalkozik, sétálgat vele a kertben, megmutogatja a növényeket neki, hintáznak, játszanak a játékokkal. Mindent megcsinál körülötte, amit én is (pelenkázás, fürdetés, etetés). A babával önként foglalkozik, a házimunkáért könyörögnöm kell.

2011. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Én párom semmit sem segít. Délelőtt dolgozik, délután meg a másik házunkat csinálja (az kertes oda akarunk költözni). Sötétedéskor jön csak haza, meg enni. De éjszaka felkel a kicsihez, ha szükséges. Ha nagy ritkán itthon van, akkor játszik a kicsivel.
2011. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Játszik vele, elmennek bicajozni, kocsikázni stb.

Ő a kertet gondozza én bennt csinálom a házimunkát, ez a megállapodás. De ilyet hogy pelenkázás, etetés, fürdetés nem csinál csak ha netán ketten hagyom őket.

2011. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!