Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok már húsos bébiételt...

Adhatok már húsos bébiételt (Univer zsengesárgarépa püré cs. Hússal) 5 hós babámnak?

Figyelt kérdés
3 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, már evett répát, a hús miatt kérdezem, tápszeres.
2009. febr. 26. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
olyat adhatsz neki, aminek az üvegén az van, hogy 5 hótól eheti a baba.
2009. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen adhatsz, ha az elején szerepel. A nagyobb babáknak "szánt" bébiételek, darabosabbak lehetnek, illetve tatalmazhatnak olyan dolgokat amit még nem tud megemészteni, vagy még nem eheti.
2009. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

6 hós kortól adható, az univernek nincs 5 hós bébiétele, csak 4,6.

DE a kecskeméti 5 hósakban már van cs. vagy pulykahús, ezért gondoltam, hogy akkor adok neki 6 hós Univert.

Azért szeretném inkább az Univert, mert abban nincs cukor.

2009. febr. 26. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor még várj vele, vagy próbáld a HIPPet.

1. voltam

2009. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2009. febr. 26. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

CSak olyat adj neki, ami az üveg szerint megfelel a korának. Lehet, hogy az univerben van pl tejszín, vagy fokhagyma, vöröshagyma, ami a másikban nincs. És ezeket nem jó 5 hósan adni. Meg elve a husit, én csak 7 hósan kezdtem..

Szeritnem még várhatnál is a husival.

2009. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha 3 hósan elkezdted a hozzátáplálást, akkor már nem lesz gond a húsfogyasztással. én a helyedben lehet, hogy magam készítenék neki valami husis dolgot eleinte, és akkor biztosan tudod, hogy mit eszik. Amit eddig evett főzeléket, tegyél bele egy nagyon kevés húst, aztán fokozatosan növelheted neki a mennyiséget. A húst főzd meg jó puhára, és turmixold össze neki, úgy tedd a főzelékbe.
2009. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!