Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan oldal, ahonnan...

Létezik olyan oldal, ahonnan bébiételeket lehet rendelni? Melyek ezek? Főleg HIPP, Univer és Kecskeméti érdekelne.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 19. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%

ezek annyira drágák hogy csak na

miért nem főzöd meg magad?

végül is azért vagy gyesen....

2011. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sokat főzök neki én is, de van olyan amit nem csinálok meg házilag (pl zöldborsó, mert mire átpasszírozom lemegy a nap...).
2011. ápr. 19. 09:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy offolok

Annyira fel tud dühíteni, amikor jönnek azzal,hogy azért vagy gyesen hogy főzzél is. Azért vagyok gyesen,hogy a gyerekemmel törődjek, ellássam a családom, de lehet csak én vagyok hülye és nem tudok mindent megvenni. Például nálam azért eszik bébiételt, mert barackot, cukkinit, sütőtököt nem kaptam. Nem hinném,hogy sok olyan anyuka van, aki már a terhesség ideje alatt arra gondol,hogy húú most fagyasztok le egykis cukkinit, mert amikor kezdjük a hozzátáplálást, nem lesz idénye:):)


MÉgegyszer bocsika, és a másodiknak köszi az oldalt:):):)

2011. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*bocsánta,mindent megfőzni nem megvenni
2011. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de még egy OFF. Azért vagyunk gyesen, hogy a gyerekkel törődjünk. Egy embert sem láttam még az esküvőjén bébiételt enni, szóval valószínűleg nem tesszük tönkre a babánk életét ha bolti kaját kap ahelyett hogy mindig azon kell pörögni, hogy mit főzzünk neki. :) Ami meg nem mellékes szerintem, ha főzök sokkal több megy a kukába. Bocsánat de felhúztam magam ezen a "ne vegyél semmit főzzél" válaszon.

Én is szoktam főzni, de kapja az üvegeset is.

Választ nem tudok :D

2011. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

9:20 és 9:21 is én voltam. ott csak saját magam javítottam ki,mert előtte elírtam. Csak engem is annyira felhúz ez a hülyeség,hogy már normálisan írni se tudok.

Tehát nem hinném,hogy baja lesz a babánka,ha bébiételt is kap.

2011. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Várjatok,tegnap történt az eset velem.Olyan mérges lettem,hogy legszívesebben hozzá b..tam volna,a bébikajás üveget.

Szóval boltba mentünk,meg apa elé és eszembe jutott,hogy veszek bébikaját,mert már nem sok van otthon.Ahogy ott nézegettem,odalépett hozzám egy anyuka(ismerősöm)és megkérdezte,hogy én ezeket adom a gyereknek?Én feleltem,hogy igen,néha csinálok is kaját,de zömében üvegeset kap a babám.Erre Ő-hát mennyi idős? mondom 7 hónapos lesz,erre Ő-úristen hát az enyémnek már 4 hónaposan szalonnát adtam,és azt ette amit mi,semmi baja.Én mondtam,hogy jó,de az én gyerekemet nem fogom zsíros cuccokkal tömni.

Utálom aki ilyen,okoskodó,idióta szülő.

Én is meg tudnám főzni,igen.De úgy voltam vele,hogy azért a kicsiért kár pempőcölni,főleg ha meg sem eszi.És eddig tényleg volt olyan amit sorra kiköpött az üvegesből is,de mostanra bármit,megeszik(a zöldborsón és a burgonyafőzeléken kívül),ami a korának megfelelő.És pont a napokban gondolkodtam én is azon,hogy érdemes lenne főzőcskézni,mert már ismeri az ízeket,túlságosan eltérő úgysem lehet az íze,ha én főzöm.

Szóval,én igen is bébikaját adok,nem adok híg grízt sem,más már azt is.na mindegy.

Ki akartam írni ezt a storyt kérdésben,de inkább ide írtam hozzád.

Én ilyen oldalakról tudok:gyerekkosár.hu

www.hazaviszi.hu

unas pláza

Még nem rendeltem egyikből sem,de ezt találtam,de ha beírod a google-ba,hogy kecskeméti v univer bébikaja kiadja.

2011. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!!!

A "4 hónaposan már szalonnázik" szülőktől nekem is feláll a szőr a hátamon...

2011. ápr. 19. 11:29
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

a zöldborsós témához annyit kedves anyuka hogy

TURMIXOLD LE NEKI A ZÖLDBORSÓT ÉS NEM KELL PASSZÍROZGATNI

én is így csinálom !!!

2011. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!