Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mikor történt az első...

Hogyan, mikor történt az első nagyinál alvás?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam-szerintem már le vagyunk maradva..attól félek én szúrtam el,mert mindig a nagyit hivtam ide.de most megpróbálnám.én etessem,altassam először? ha nagyon sir hozzam haza? mostanában annyira tiltakozik a máshol alvás ellen.pedig imádja a nagyszülőket-lehet ezen még változtatni?
2009. febr. 26. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miről lenne lemaradva? Ha nektek fontos, hogy ott aludjon (mert mondjuk otthon nagy bulit rendeznétek)akkor vigyétek, de szerintem ez nem előírás, hogy x hónapos koráig a nagyinál kell aludnia y esetben. Nyugodtan megvárhatjátok amíg el tudod neki magyarázni, hogy mi lesz, esetleg ő kéri.
2009. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9 hósak vagyunk és éppen ezen "vacilálunk", hogy menjen a gyerkőc vagy mami jöjjön ide! Én se tudom mikor lehet próbálkozni a máshol alvással, talán ha magától akar menni?! Az mikor lesz? Én nálam is valamit elcsesztek!!! Anyukám mindíg emlegeti: "téged nem tudtunk sehol otthagyni mert mindíg üvöltöttél!" Na én ezt szeretném elkerülni! Engem is érdekelne mások véleménye is, meg hogy hogyan történt az első nem otthon alvás!
2009. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 5 hónapos kora óta havonta utazunk vidékre nagyszülőkhöz, az egy 7vége, egyik nap az én szüleimnél alszunk másik nap az anyósoméknál. 1 éves volt amikor teljesen egyedül maradt ott szombat reggeltől vasárnap estig, mert messzire utaztunk esküvőre. Szerencsés vagyok mert a fiam nem nagyon anyás, szereti a nagyszüleit. Az a lényeg szerintem hogy akkor a nagyik tényleg a gyerekre fókuszáljanak, csak vele játszanak (ne a főzés, takarítás vegye el az időt), már az is érdekes számukra hogy nem otthon vannak és más dolgokat lehet csinálni. Persze ha nagyon bújós a baba akkor nem ilyen egyszerű de megpróbálni mindenképp érdemes. Ha nagyon sírna vígasztalhatatlanul akkor érte mennék és várnék picit ezzel.
2009. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom másfél hónapos kora óta alszik a mamáéknál! Persze úgy hogy megettetem/21órakor/és utána elmegyünk valahová/bulizni vagy moziba stb./és hajnalban mi is oda megyünk aludni a mamáékhoz.Szerencsés vagyok mert végig alussza az éjszakát és mindenkivel nagyon jól elvan.Ezt 1 hónapban egyszer megcsináljuk! Ő már megszokta....
2009. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!