Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányom még nem alussza...

Ha kislányom még nem alussza át az éjszakát - egyszer kel enni - áttehetem külön szobába vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is 1x felkel enni-9 hós-ettől függetlenül 5 hós kora óta külön szobában van.A bébiőrzőn egyből hallom,ha felébredt,így mielőtt még sír,ott is vagyok nála.
2009. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én azt olvastam, hogy 6 hónapos koruk körül kezdik érzékelni a közelükben lévőket. Így ajánlatos addigra külön szobába szokatni. Én így terveztem... a babám hétvégén tölti a 6 hónapot, de még mindig velünk egy szobában alszik, külön ágyban. Hajnalban (3-4-5 óra) körül felkel, akkor magunk közé veszem, eszik, úgy alszunk tovább. Mivel ő sem alussza át az éjszakát, én még nem teszem át a kis szobájába, de már én is gondolkozok rajta. Ha te visszateszed az éjszakai kajcsi után az ágyába, akkor meg lehet próbálni, lehet, hogy utána alszik tovább majd a külön szobában is mint a bunda!
2009. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4.5 hónapos és az éjszakai kajcsi után rögtön vissza is alszik. Remélem meg fogom hallani, ha felébred.

Köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 26. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, mi 6 hósan raktuk különszobába, nálunk is és ott is átaludta, átaludja az éjszakát, én külön raknám, sok baba ezután át is aludja az éjszakát, pedig előtte felkelt
2009. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónapos volt a baba, amikor külön tettük. Még akkor felkelt enni. Vettünk egy felnőtt ágyat is a gyerekszobába, ha valamiért felkel ott vagyok vele, ott szoptatom, és legalább az apja tud pihenni.
2009. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én babám pár napos kora óta külön alszik a mellettünk lévő szobában.Másfél hónapos kora óta van légzésfigyelő/bébiőrünk,de előtte is simán meghallottam hogy felkelt.1hónaposan már átaludta az éjjelt,de most 1-2x fölébred enni(4hónapos)

szerintem nyugodtan át teheted,ja nekünk is van benet egy heverő

2009. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!