Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba születése után milyen...

A baba születése után milyen lesz az első szex?

Figyelt kérdés

Bocs h ilyet kérdezek, de csak azt hallottam h fájni fog.

valóban?

Ha lehet ne szóljatok meg a kérdés miatt, csak érdekel a tapasztalat, főleg olyanoktól akit varrtak.....sajna engem is kellett ölteni.

Köszi előre is


2009. febr. 26. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a doki elmondása szerint "szanaszét" szakadtam minden irányba.. felfele is. Tényleg fáj.... nagyon... bár én hamar összeszűkülök... és nem vagyok nagyon nyávogós de nekem 7 hónapig fájt... de jó volt a végére már jó... ;) csodálkozok is azokon akiknek hamar jön a következő baba.
2009. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mintha még szűz lennél... Nekem fél évig fájt a szex. Bocs, nem akarlak elriasztani, de sok más nőtől is hallottam. De hallottam azt is, hogy jó volt. Sok sikert!
2009. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem szülés után 6 hétig nem szexeltünk, utána megpróbáltuk, de nem ment, mert fájt. rá 1 hétre már nem!
2009. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 4-5 hónapig fájt, pedig nem is volt gátmetszésem, de picit repedtem lefele. A lányom keze az állánál volt úgy bújt ki. Érzésre még szűkebbnek éreztem magam, de a varrat amíg fel nem szívodott karcolt. Remélem Neked hamarabb elmúlik. Minden jót és szép estéket!
2009. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! Engem császároztak és egyáltalán nem fájt. Még a varratom sem nyomódott csak jó pózba kell csinálni. :-)Nekem a baba miatt volt furcsa sokáig valahogy nem úgy kívántam de aztán ment minden simán mint régen:-)
2009. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is olyan volt,mintha szűz lennék. Egyre jobban kezd bejáratódni,de még mindig érzem :(. 4,5 hónapos babó anyukája
2009. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Már nagyon kívánom a párom.....kedden letelik a 6 hét és izguok...( de fura ezt mondani) nehogy elijesszem a párom.

Vagy esetleg valami lelki probléma legyen belőle.. De akkor türelem....elöbb utóbb jó lesz:)

2009. febr. 26. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hónapos a babóm, a mai napig fáj a szex. nagy baba volt, szakadtam én is ezer fele. Szexet most sem élvezem, sőt, piszkosul fáj...doki látott, most megint kezelgetni kell, mert megsérült a nálkahártya, nem nedvesedem ez miatt...szóval, mi még kínlódunk, de férjem türelmes és megérti. és sztem még mindig nem szűkültem kellően össze, mert még mindig nem érzek ott semmit...csak a fájdalmat.
2009. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát jó dolgoknak nézek elébe....

Amúgy attól kívánjátok aszexet vagy csak "csináljátok" hogy hamarabb obb legyen?

2009. febr. 26. 14:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jött meg, addig nem lesz olyan, mint előtte. A tejtermelő hormon miatt nem nedvesedik ilyenkor a nő, és nem is nagyon kívánja a szexet. Használj síkosítót.
2009. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!