Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? Kisfiam 1 éves,...

Mit tennétek? Kisfiam 1 éves, de én már nagyon szeretnék neki kistesót. Csak az a baj, hogy 2 szobás házunk van és ha lány lenne nem lenne külön szobája. Számoltam mire megszületne addigra letelne az egyik hitelünk is/20 ezer havonta/.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de attól, hogy mi a tesómmal egy szobában laktunk, egyáltalán nem nyomorogtunk. A szüleink tisztességesen felneveltek minket, igaz, nem éltünk nagy lábon, de amire szükségünk volt, azt megkaptuk. De nyomorról szó sincs.
2011. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

9 éves a fiam , 7 éves a lányom és pici koruktól kezdve egy szobába vannak. Először azért , mert nem volt lehetőség a külön szobára . Most , hogy van két gyerekszoba , pedig nem akarnak külön lenni , összenőttek , mintha ikrek lennének. Nem is erőltetem , majd ha úgy gondolják akkor külön szobába költöznek ,akkor költözzenek , ha így akarnak maradni , akkor maradjanak.

2011. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat a túlzott reakciómért, csak az összes topic olyan érzést kelt mintha aki nem arról ír hogy neki milyen rossz az élete az már nem is ember, meg mi a fenét írogat ide néha. Sajnálom.
2011. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Előtted válaszoló vagyok, és hozzá tenném, hogy nem én pontoztam le. Ő is leírta a véleményét és én is, téged se foglak lepontozni. De ahogy látom a %-odat már így is eléggé le vagy. (Gondolom, nem véletlenül)Nem mondom, azt én sem szeretném, hogy a sok putris, semmittevő, bűnöző szaporodjon, ezért kéne inkább nekünk. Remélem azért lesz aki kitermeli majd a nyugdíjunkat.
2011. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Én nem pontoztalak le, de akárhogy is nézem a 44%-al eddig sem adhattál túl hasznos válaszokat, valószínű nem vagy túl szimpi az olvasóknak ill. a válaszaid. Ezen kéne elgondolkodni, mert a többség úgy látszik más véleményen van... Amúgy ,meg szerintem messze van még a nyomortól az, akinek 2 gyermeke egy szobában fog felnőni. Később még változhat a dolog.

Kedves kérdező! Ez ne tartson vissza, remélem a sok válasz megerősít abban , hogy merd bevállalni! Minden jót és sok sikert!

2011. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14.01-es vagyok és a válaszom 13.39-nek szólt! Bocsi, de közben elég sokan írtak!
2011. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát valószínű hogy nem vagyok túl népszerű, de ez igaz az üzleti életemben is, legalábbis az irigyeim körében. Én mindenhol megírom a véleményemet kissé nyersen megfogalmazva, nem szokott a tömeg ízlés érdekelni. Ezért van a fórum. De a való életben is mindig kiállok az igazamért. Amúgy férfi vagyok, és nem a sértegetés a célom.
2011. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem ugyan lány Tesóm van,de hiába volt külön szobánk,este mégis egy szobában aludtunk.Meg napközben is szinte mindig együtt voltunk.Egyébként én megértelek,nekünk is két szoba van,és én sem szeretném,hogy egy szobában legyen a kistesóval,ha egyáltalán lesz,még akkor sem,ha egyneműek
2011. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

férjem lakott az öccsével egy szobában(igaz ők ugye egyneműek), mindketten azt mondják szerették :)

akkor volt gond mikor én beléptem az életükben és néha náluk aludtam akkor szegény sógornak a nappaliban szivacson kellett aludni.

szerintem egy 2 szobás lakás tökéletesen megfelel egy négytagú családnak.

ha meg olyan, kis praktikával a szobából is lehet 2 hálót varázsolni, pl. függönnyel, hungarocellel, stb :)

2011. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!