Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers helyett más jó pelus?...

Pampers helyett más jó pelus? Többi lent. Libero jobb?

Figyelt kérdés

Eddig csak pamperst használtunk.De éjszaka átázik kifolyik belőle a pisi.Már egyre nagyobbra váltottunk és mégis 5 öst adok kislányomra most 11 kg.

Libero esetleg?Vagy valami ötlet előre köszönöm a válaszokat.Ja van hogy nappal is kifolyik.((( Pedig cserélem neki....


2011. márc. 31. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk éjszakára csak a libero vált be, mert a pampersből kifolyt a pisi. Nappal pamperst használunk, éjszaka liberot.
2011. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány pelus megy el egy nap?


Nekünk napi 8-10, gyakran cserélem, ez jött be. Liberora, Pampers-re csak 4 hóig futotta és addig is éreztem szükségesnek, azóta az ár is érdekel.

2011. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudtam liberot használni, mert a fiam alergiás volt rá,pici piros pöttyök jöttek ki rajta a pelus alatt. Én pamperst használtam.
2011. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kb 7-8 pelus fogy egy nap...lehet kiprobálom a liberot éjszakára.Az van esetleg kis csomagban nem tudjátok?
2011. márc. 31. 14:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam éjjel sokszor ébred inni van hogy fél litert is megiszik fogzik és csak ugy tud visszaaludni ha iszik..sajna a játszócumi nem kell neki..van olyan pelus ami ennyit bir?
2011. márc. 31. 14:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Még a Dm-es Babylove pelus jó, talán picivel olcsóbb a Liberónál (amúgy hasonló hozzá, vastagságra.) Mi szeretjük.
2011. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a libero vált be. A dm-es szerintem inkább a pampersre hasonlít, ugyanannyi pisit bír el mint a pampers. Nappalra volt, hogy azt használtuk, nincs vele semmi baj, de éjszakára kell a libero.

Egyébként 11kg-osan mi 5-öst használunk.

2011. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Libero és a Huggies jöttbe.Akkor veszem meg öket mikor akcios akkor 3-4 megapaccos csomaggal.
2011. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Müller saját márkásat, a Beauty Babyt próbáld ki. Nekünk tökéletesen bevált a 4-es méret, 10,5 kiló a gyerek, este fél 7-től reggel 7-fél 8-ig van rajta a pelus, és soha nem volt még baleset.

1800 Ft egy csomag, szerintem az ára is nagyon kedvező.

2011. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a zöld tescos vált be. Azóta nincs átázott pelus.
2011. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!