Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jobb hús helyett a...

Miért jobb hús helyett a főzelékbe virsli, vagy parizer? Vagy más is így csinálja?

Figyelt kérdés
Babám 10 hónapos, és a védőnő már egy hónapja azt mondogatja, hogy főzzek a főzelékbe hús helyett olykor ezeket, mert "nem kell mindig hús". Én ezt inkább max. külön adnám, de később.
2009. szept. 28. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sosem főztem bele ilyeneket! Szerintem mindegy mit adsz neki, persze adhatsz neki parizert meg virslit de magában vagy kenyérrel, vagy nem tudom mit adsz neki, de én mindig husit tettem neki bele! Sok sikert és tedd úgy ahogy jónak gondolod, hidd el nem ártasz vele! 1 éves kislány anyuja
2009. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor marad a tiszta húsos főzelék, a virslit majd külön adom. Még csak most kezdtünk el kenyeret, helyesebben ilyen falatkákat enni.
2009. szept. 28. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se a dokim,se a védőnőm ilyet soha nem mondott(2 gyerekem van,a pici 16 hós).Ennyi idősen én biztos,h még javaslatra sem adnék ilyen "szemetet" a picinek.Nem azért,mert menő anyuka vagyok,hanem azért,met felesleges.Pici csirkemell,máj,lassan hal,tökéletesen elég.Az én kisfiam 1 hónapja kapott párizsit és virslit(de nem a 200 ft-ost,hanem a viszonylag drágábbat(Pick)nem azért,mert gizda.újgazdag anyuka vagyok,hanem,mert talán ez nincs telecseszve sz*rral)
2009. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem hiszem el, hogy ilyet mond egy védőnő (már csak azért is nagyon rossz ilyet hallani, mert én is az vagyok). Sose ajánlottam 10 hónaposnak virslit meg párizsit...én épp hogy azzal találkozom, hogy anyukák mindenképp elkezdik 8-9 hósan adni a babának a virslit stb. mert milyen ügyesen, aranyosan eszi...És hát nem lehet lebeszélni őket róla.

Na mindegy, én a saját fiamnak is csak 15 hós korától adtam ilyesmit, mert a családi asztalnál közös étkezés volt.

2009. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minnél később adsz ilyen vacakokat a babának annál jobb. Fene tudja miket darálnak bele,, a hús meg hús és semmi más adalék.Az én lányom sajnos már 13 hósan evett, mert anyósom adta neki, hogy egye ha ízlik neki...majd felrobbantam, de a családi béke kedvéért nem szóltam semmit. Én sem azért nem akarok neki adni, mert most az nem trendi hanem egyszerűen nem tartom egészségesnek, jobban szeretem az olyan ételeket amin látszik is, hogy mi az.
2009. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. Ezek szerint mégsem vagyok szemellenzős, hogy nem akarok adni neki.
2009. szept. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!