Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós baba nem szeret inni?

11hós baba nem szeret inni?

Figyelt kérdés

Kislányom 11 hós és sose szertett inni. Se cumisüvegből, se pohárból, se csőrös üvegből. Eddig azért valamennyi teát tudtam belediktálni, de mára már ott tartunk, hogy egy kortyot se akar inni. Próbáltunk többféle instant teát, rendes gyümölcsteát, gyümölcsleveket, vizet, semmi nem jött be. Csak a szopival jut folyadékhoz (meg délben a leves).Így minden étkezés után még szoptatok. Most jönnek a szemfogai, lehet hogy ez összefüggésben van a nem ivással? Ti babátok mit szeret inni - hátha azt még nem próbáltuk!?

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 31. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem iszik meg csak az instant baba teát.Jön a meleg és a jó idő biztosan inni fog többet úgyhogy ne aggódj főleg hogy még szopik.
2011. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az en babam is 11 honapos es nem akar inni pedig eddig megivogtot 1 uveg teat most meg 10-20 miliket iszik egy nap,na de o aktivan szopizik

bocs a helyesirasert

2011. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolso vagyok

az en babamnak is a szemfogai jonnek ugyhogy lehet azert

2011. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én babám 9 hósan kezdett csak inni. Eleinte híg gyümölcsszörpöt adtam neki, aztán csak vizet. Teákat utálja.


Olyan pohárral kell próbálkozni aminek kifele fordul a pereme. Kínálgatni kell ezerrel evés közben. Cumit én nem próbálnám a helyedben, már szerintem nem fogja elfogadni. Amúgy nem kell minden étkezés után szoptatni! Sok gyümölcspépet és főzeléket kell adni és hígabbra csinálni. Az üvegest is keverhetsz plusz vizet.

Nekem többet iszik ha jönnek a fogak.

A fiam pl. mindig evés előtt kér vizet, én meg eleinte mindig csak utána kínáltam.

2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Higítani nem akarom az ételt, egyrészről mert ízetlenné válik, másrészről meg örülök, hogy már megeszi a darabosabb sűrűbb hamikat, nem akarok visszafele fejlődni vele. Eddig is nehéz volt eljutni. Marad a sok szopi és a kínálgatás.

2011. ápr. 1. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!