Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden 10-12 hónapos...

Tényleg minden 10-12 hónapos baba átalussza az éjszakát? Este leteszitek és reggelig nem is kér enni, inni? Mi a titok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem minden baba, mert az enyém két éves múlt, de kétszer ébred minden éjjel:)
2011. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Az öcséméké 5 hetes kora óta. Letették 8-9-kor, és 5-6-kor kelt enni, és utána még aludt. Most is nagyon jó alvó, kora reggel kel, eszik, és alszik 9-ig. 10,5 hónapos.


Az enyém bezzeg!!! Húúúh.. Másfél évesen aludt először egybefüggő 6 órát.

2011. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Háát, nem!!!

Sok baba 1 éves kora után is többször ébred éjszaka a mami örömére! *_*

2011. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
A mi lányunk 3 hónaposan aludta át először az éjszakát (fél 9-kor elaludt,5-kor kelt).Ez a mai napig így van,evés után még visszaalszik kb. 8-ig.
2011. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

egyik gyerekem 6 hetes kora óta, másik most 19 hónapos, és tegnap este fél 9-től reggel 6ig aludt, ilyen még nem volt. (a 6-ot régi időszámítás szerint számolom, új szerint 7 lenne)

Pedig "csak leteszem" őket.

2011. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 22 hónapos minden éjjel min.1x felkel inni, de van amikor 3-5x is. Talán 1 vagy 2 eset volt amikor végig aludt.
2011. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A fiam 5 hós korától átalussza, letettem 8kor, reggel 6-7kor kelt...2 szer volt beteg akkor ébredt éjjel mert ment a hasa. De amúgy sose ébred van hogy hallom hogy helyezkedik vagy ilyesmi de soha egy hangja nincs.(most 4 éves mai napig így van).

A lányommal igyekeztem mindent ugyanúgy csinálni és 18 hónapos és még mindig ébred éjjel legalább 2-3szor, amikor beteg akkor még többször is, vagy órákat fent van és nem alszik vissza.

Nem értem, és nem tudom mi a titok:)

2011. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Sokan ébrednek, de titkot azok sem tudnak akiknek végig alussza, ők szerencsések. Én nem vagyok az :), 16 hós és még mindig ébred...
2011. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Enyém 6 hetes korától alszik éjjel. Nem ébred, nem eszik, nem iszik, nem csinál semmit, csak alszik.

Nem tudom, mi lehet a titka, én a magam részéről nem csináltam semmit, hogy ilyen legyen :) 2 éves múlt

2011. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül, és azt hiszem ez inkább gyerek függő, mert én már tényleg mindent próbáltam, rengeteget eszik napközben is, de sokat mozog mellette, így szegénykém éhes éjjel is... Hát egyen, én meg kelek, aztán egyszer majd csak elhagyja...
2011. márc. 27. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!