Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megszokásból kell fel a...

Ha megszokásból kell fel a baba inni akkor arról később le fog szokni?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a babám éjjel felkel 2x és csak langyos teával tud megnyugodni és visszaaludni.Enni már nem eszik éjszaka úgy 2 hónapja.Le tudnám szoktatni az ivásról vagy majd kinövi?ha hideg a tea akkor nem tud visszaaludni hanem sír tovább.
2011. ápr. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugy olvastam, hogy le kell szoktatni, tea helyett csak cumit adni, és megprobálni visszaaltatni, biztos, hogy sirni fog, az elsö pár alkalommal. Részletesebben elolvashatod a suttogo titkai-ban, ha le tudod tölteni. Sajnos már nem emlékszem annyira pontosan, a leszoktatás menetére, de arra emlékszem, hogy le lehet szoktatni! :) Sok sikert! :)
2011. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én picim is leszokott az éjszakai evésről,azzal,hogy 10 hósan abbahagyta a cicizést.Vártam a köv. éjszakát,felsír-e,visszaalszik-e,vagy át kell menjek.De már akkor elhatároztam,nem lesz helyette éjszakai teáztatás.Hisz épp akkor jött el az ideje,hogy végre végigaludja az éjszakát.Van,hogy felsír,várok,aztán hallom,hogy csend.Egyszer sírt tovább,bementem hozzá,ringattam egy kicsit,majd visszaaludt.Akkor sem adtam neki semmit.Szépen alszik reggelig.Biztos nehéz lesz,de próbálgasd,h egyszer-egyszer mégsem adsz neki teát,előbb-utóbb talán megszokja.Egy ismerősöm 5 éves koráig teáztatta a kisfiát éjjel.Én ezt nem akartam.
2011. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!