Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a kislányom foga és...

Jön a kislányom foga és nagyon nyűgös, megviseli. Sokszor éjjeleket nem aalszunk. Hulla vagyok, kiboruolok, hamar elsírom magam a kimerültségtől. Nem mindig tudok mosolyogva odamenni hozzá, pedig szeretnék. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 16:07
 1/7 bobocka ***** válasza:
78%

Szia.Bár az én kisfiam fogai még nem jonnek,4hónapos csak,de az elso 10hétben 24órából 20at ébren toltottem,néha egész napot is mert hasfájós volt.Olyan voltam, mint egy Zombi,úgyh tudom mirol beszélsz.

Kitartás!

2009. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ajánlom a babádnak a Viburcol nevű homeós kúpot. Nekünk nagyon jól jött fogzáskor. 6 hó alatt kettőt, 6 hó felett hármat lehet egy nap adni neki. Érdemes kipróbálni, főleg, ha nem kened az ínyét ezekkel a gyógyszertári löttyökkel. (Bocsi, aki azt használ:)
2009. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Nurofen szirupot adtam 1 kiskanállal,és csillapitotta a fájdalmát a babámnak akinek 11 hó.san jöttek ki az elsö fogai.
2009. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
homeopátiát mindkettőtöknek ajánlom!ha segítség kell írj privit.tartsál ki mindenkinek vannak rosszabb napjai a kisgyermekes anyukák 90%a szenved a kialvatlanságtól sajna. én is kiszoktam borulni próbálj meg picit kikapcsolódni hallgass zenét beszélgess a pároddal egyél meg egy fincsi csokit persze ettől nem oldódnak meg a dolgok de hátha picit megnyugszol.sok erőt kívánok!
2009. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanígy! És haragszom magamra, meg lelkifurdalásom van! Volt, hogy már a babám előtt elsírtam magam, annyira fáradt voltam, és semmi sem jött össze, meg ő is nyűgös volt, és nem tudtam eltalálni, mit csináljak, hogy neki jó legyen.

A fogzásra (védőnő ajánlotta) lehet adni Germicid-C kúpot, vagy Ínurophen szirupot. Persze nem állandóan, csak alkalomszerűen.

2009. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, Nurophen.
2009. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Aranyosak vagytok! Kipróbálom a kúpot is meg a szirupot.
2009. febr. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!