Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legaranyosabb huncutsága...

Mi a legaranyosabb huncutsága a gyermeketeknek, amire mosolyogva emlékeztek vissza?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagy csönd a szobájából még pelusos volt,bekukkantok egy baba előtte egy nagy tubusos neogranormon kinyomva a babára szőnyegre mindenhova keze hófehér annyi rajta a krém.mikor megkérdeztem mi újság azt mondta kicsípte a babának a popóját és sírt.
2011. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Az én lányom festés után zsírkrétával összerajzolta a csodásan kifestett szoba falát!Épp csak elment a festő, még a bútorok sem voltak visszapakolva!A konyhában tettem -vettem egyszer odajön és annyit mondott csodaszépen mosolyogva:

Anya, nem én rajzoltam zsírkrétával a falra!!(2éves volt akkor)

Erre berohantam, és majdnem szívinfarktust kaptam!De nemlehett haragudni rá, olyan édes volt!

2011. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
jön a 4évesem, nyomában a 16hóssal. pár perc csönd után megyek utánuk, elmélyülten játszanak a kert másik végében. nézem, hogy mit csinálnak, egy bazi nagy bogarat kínoznak. Ill.már ki is nyírták. mondom akisfiamnak, hogy dobjuk ki,mert már meghalt, erre rámszól, hogy a Nóri most altatta el! :)))))))))
2011. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
2 évesen felszedte valahol a "bazzeg" kifejezést (istenbizony nem tőlem, mert én nem így mondom) Egy komplett nyarat végigkínzott azzal, hogy ahol eszébe jutott, ott zümmögtette a szót, én már sírva-röhögve kértem, hogy ne mondja mert nagyon csúnya (néha inkább úgy szerveztem már a bankba menetelt is, hogy addig vigyázott rá valaki). Még előttem van az arca, ahogy édesen tudakolja tőlem, hogy "anya, szereted a bazzeget?"
2011. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Úúú, rengeteg van (volt)... Kisfiam 19 hónapos. Mostanában kezdte azt, hogy kifejezetten velünk huncutkodik. Épp a minap a hálószobában ültem az ágyon melltartóban és bugyiban. Kisfiam feljött mögém az ágyra, kihúzta a melltartóm pántját, majd elengedte. Visongva azt élvezte, hogy az csattan a hátamon, én meg feljajdulok. :)

A másik, szintén pár hete történt: Apa a konyhában állt, a konyhapult felé fordulva, kisfiam pedig odament mögé, és rásózott egyet apukája fenekére. Apa mire hátrafordult, kisfiam már éppen vihogva szaladt el onnan. :)

Ez is nem rég történt, amin először nagyon kiakadtam: a fiatalúr addig kotorászott az egyik szekrényben, míg a szekrényzár ellenére kibányászott egy csomag ízvarázs granulátumos ételízesítőt, majd szétszórta az egész lakáson. Aztán bejött hozzám a fürdőbe, és mivel elkértem tőle, szófogadóan oda is adta a kezembe a zacsit. Ekkor vettem észre, hogy mindenhol a lakásban az ételízesítő van. Mérgelődni kezdtem, de kisfiam, mint aki jól végezte dolgát, leült velem szemben a fürdőszoba szőnyegére, és a talpára ragadt ételízesítő darabkákat elkezdte eszegetni, rám nézett vigyorogva, orrát felhúzva, és ezt mondta: FIJOM. :)) Mondanom sem kell, minden mérgem elszállt. :)

2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!