Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire "örökölhető" a...

Mennyire "örökölhető" a nyitott szájpadlás?

Figyelt kérdés
Az apám így született.Én egészséges vagyok.Vajon a gyerekemnek is megadatik mindez?
2008. febr. 8. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az esély nagyobb rá sokkal mint egy olyan családban ahol nem volt ilyen rendellenesség.Sajnos ez genetikai,így nem tudod kiküszöbölni,nem tudom,hogy ezt lehet e vizsgálni a terhesség alatt ezt az orvosoddal kellene megbeszélni.Az a baj,az ilyen rendellenesséket pont a nagyszülők által ütődnek vissza,tehát a gének azoktól jönnek hamarabb ki ,mint tőletek,ez genetika sajnos.mindenképpen kérdezz utánna orvosnál...Egy fogtechnikus..tanultam erről ezért merek írni a témában..de én sem vagyok bele mélyedve.remélem nem lesz ilyen gondotok
2008. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!