Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogorvosnál elfelejtettem...

A fogorvosnál elfelejtettem szólni, hogy még szoptatok; lehet baja a babámnak az érzéstelenítőtől?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Komplett kezelésre jártam kb 4 hónapon keresztül szülés után, mert terhesen nem lehetett.
2011. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Akkor nem lett volna jó, ha baba még a hasadban lenne, de hogy ő már idekint van, így a tejjel nem kap belőle semmit :)
2011. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az előző tömésnél szóltam, hogy szoptatok, és akkor másfajta érzéstelenítőt kaptam.
2011. márc. 31. 23:24
 4/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Szerintem semmi. Nem hiszem hogy olyan sok menne át a tejbe, hogy problémát okozzon egyszeri alkalom.


Amúgy nekem terhesen kellett egy kisebb bőrgyógyászati műtét, a doki letelefonált a nőgyógyászatra, azt mondták hogy a helyi érzéstelenítéssel semmi gond.


Ha aggódsz, akkor ilyenkor szokták javasolni, hogy a következő szoptatásnál a tejet ne a gyereknek add, hanem fejd le és dobd ki, a pici meg kapjon fagyasztottat a hűtőből. De nem hiszem hogy egy érzéstelenítő gondot okozna.

2011. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog gondot okozni ez sem! A másik csak annyiban "más", hogy gyengébb benne az egyik nyugtató összetevő. Mennyi idős a pici?
2011. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira icipici a lánykám, nemsoká 1 éves lesz.
2011. márc. 31. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra.Többet "érez" egy Algopyrintől..amitől szintén nem érez semmit!Szóval szoptass nyugodtan!2 gyerekes anyuka
2011. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves a lányom, és szoptatok én is .A múltkor voltam fogászaton, szóltam, hogy szoptatok, és simán beadta a lidocain injekciót.Ha gondot okozna, máshogy oldotta volna meg.Éreztem azért egy-két dolgot, nem volt kellemes, mire felajánlotta, hogy ad még egyet, de én nem kértem.És csak annyit mondott, hogy ma már csak egyszer szoptassak.Biztos vagyok benne, hogy nem okozol vele bajt!
2011. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!