Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes lesz két nap múlva a...

5 hetes lesz két nap múlva a kislányom, és még mindig nem mosolygott. Mit tegyek? Baj ez?

Figyelt kérdés

Álmában szokott sokat, de ránk nem :(

Másoknál már rég tudatosan mosolyog, nálunk nem.


Hogyan mosolygtassam meg?


2011. ápr. 1. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mááásoknál:) Ne foglalkozz azzal, hogy más babája mit csinál! Egy kisbabát sosem szabad öszehasonlítani a másikkal, mert mindgyik a maga ütemében fejlődik. Különben még a "" is azt írja, hogy a babák első tudatos mosolya valéamikor a 6. hét KÖRÜL jelenik meg... Szóval a tiéd sem elmaradva nincs, sem baj nincs vele :) Majd mosolyog, ha megérik rá az idegrendszer :)))
2011. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért, te egyszerre mosolyogsz a szomszéddal?

majd idővel fog mosolyogni, ne aggódj!

nálunk amúgy 2 hósan kezdett mosolyogni.

2011. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jajj hát, de már úgy várom!!! annyit szoktam neki mosolyogni, meg grimaszolni és ő meg csak néz, vág mindenfélét, de mosolyt azt nem.

Vagy nem vagyok elég vicces...


akkor várok még :)

2011. ápr. 1. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen kaptam én az első tudatos mosolyt kisfiamtól, páromnak viszont csak kábé 2 héttel később mosolygott - az a szőrös ember biztos nem tetszett neki. :))

Nyugalom, el fog jönni a te időd is!

2011. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim 2 hónapos koruk körül ezdtek mosolyogni, ha megláttak minket. akkor is először apának, mert Őt ritkábban látták, jobban örültek neki.

Ne aggódj, van még időd kiélvezni a mosolyát!

2011. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lányom koraszülött volt 8 hétel! 4 hónapos volt mire először tudatosan mosolygott...
2011. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első kisfiamnál (11 évvel ezelőtt) szinte nem is emlékszem, hogy olyan nagyon határozott mosolyt produkált volna az első hónapokban egyáltalán.

Most a 2. kisfiam születése után, már másnap is állandóan mosolygott, azóta pedig egyre ritkábban... szinte nem is, nálunk múlóban? (4 hetes)

2011. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma lehet, hogy megeresztett egy kis mosoly félét, :)

Nagyon figyelem ám

2011. ápr. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!