Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka nagy tételben, sokkal...

Pelenka nagy tételben, sokkal olcsóbban?

Figyelt kérdés
Azt tanácsolták, hogy vegyük fel a kapcsolatot olyan nagykerrel, ahol kartonra lehet vásárolni a pelenkát (min. 1000 db). Így sokkal olcsóbban jönnénk ki. Szerintetek jó ötlet? Ha igen, hol vásároljak? kit keressek ez ügyben?
2011. ápr. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam,de szerintem csak akkor vegyetek így,ha már van egy bevált márka,amit szerettek és tudjátok,hogy jó.
2011. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen nagy tételben próbálás után sem vennék.

Bár magunkból indulok ki.Kisfiam sokáig hordta a Huggist most még is kipirosodik tőle, a pampers-el is így jártunk.

Kb. 2-3 csomagonként (kb 200db) után pelenka váltásra szorulunk. :(


De itt van egy nagyker:

[link]

Nem tudom magánszemélyként lehet-e vásárolni, de az árak nem különbek mint a boltban.

2011. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1000 pelus az nagyon sok!!ha minden nap elhasználsz 10 pelust,akkor is 100 nap kell hogy elhasználd az egészet,addigra lehet már a méret sem jó...szerintem nem éri meg...
2011. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet,ha tényleg sokkal olcsóbb.Mindenkinek vannak hasonló korú kis barátai-akiknek el is lehet adni belőle...
2011. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én csak az 5ös méretből vállalnám be, a többiből nem hiszem, hogy annyit elhasználunk. viszont a 16 hónaposom fél éve hordja az 5ös pempörst és még jó darabig ezt fogja.


bár az is igaz, hogy ha picit olcsóbban adod mint a bolti ár, vaterán, teszveszen nagyon jól el lehet adni pelust

2011. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!