Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik csak üveges babakaját...

Akik csak üveges babakaját adnak a babájuknak hol veszitek? Lehet valahol kedvezményesen venni nagyobb tételben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Kecskeméti bébiételt adtam a fiamnak, az mindig valahol akciós :) DM, Rossmann, Auchan, Tesco.

Nagy tételben én nem vettem, mert a fiam ízlése gyakran változott, így inkább több félét vettem (és ezért nem is szólhattak a boltban, mikor 4-5 karton bébiételt pakoltam ki, mert mindegyik más -más ízű volt)

2011. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15:50 vagyok, kiegészítem, mielőtt lepontoznak :) nem csak üveges ételt kapott, a mi főztünkből is vettem ki a fiamnak enni valót még fűszerezés előtt.
2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!Ne izgulj a piócák most a tegnapi homokozós kérdésen lógnak és ott élik ki a hülyeségüket!
2011. júl. 18. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Attól függ merre laksz.A gyárnál 200ft egy üveg.Igen a tegnapi kérdésre sok válasz ment de mikor más fontosabbat kérdez arra nincs vàlasz:)
2011. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom szinte csak üveges ételt eszik, az Univert is szereti, és a HIpp-et is, a DM -ben szokott akció lenni.

Most aug. 31.-ig, ha van DM kártyád, a 150 pontos füzetben 25 %os a kedvezmény (bármennyi üvegre)

Ne foglalkozz mit írnak!

Az üveges kaják bevizsgáltak és szerintem jók! :-)

2011. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is foglalkozom vele mert az jóval drágább ha valaki otthon főz a babának mintha megveszi.A sok őskorból itt maradt anyuka meg nyugodtan csak főzicskézzen mert ettől olyan tökéletesek.
2011. júl. 18. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdezhetem,hogy mennyi idős a babád? És meddig szeretnél bébiételt adni neki? Az enyém 14 hónapos,és ebédre csak azt szokott kapni. Az elején hiába próbálkoztam,nem kellett neki a házi koszt. És így sokkal több időnk van játszani,játszóterezni...

Mi főleg a Tescoban szoktuk venni (Univert),amikor akciós,feltöltjük a készletet.

2011. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy válaszolni nem tudok,viszont kérdésem lenne.Hány üveg fogy el naponta nektek?Még a hozzá táplálás előtt vagyunk,de már most gondolkozok rajta hogy hogyan is kellene...:)
2011. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!


8 hónapos lesz a kisfiam és addig szeretnék neki ilyet adni amíg azt nem eheti amit mi.Én is próbálkoztam a főzéssel neki sem kellett se a nagymamáé se az enyém.Nem is baj én megbízom ezekben a babakajákban és a kisfiam is szereti a fözöcskére szánt időt pedig tudjuk hasznosabban is tölteni.Nem érdekel ki mit mond mindenki maga dönti el, hogy csinálja és kipróbáltam a főzést és a mai világban az a luxus nem bemenni a dm-be és megvenni az üvegeset.Aki nem hiszi álljon neki főzni és számolja ki mennyiből hozta ki azt a 15 kanál kaját.

2011. júl. 19. 06:28
 10/10 anonim ***** válasza:
16.32-es!Ezt hogy érted,h a gyárnál?Melyik gyárnál?Kecsk-i vok,itt akkor talán kaphatnék olcsóbban is?Köszike
2011. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!