Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs az 5 honapos...

Miért nincs az 5 honapos babámon egy anyajegy sem? Ittolvastam hogy ilyenkor mr legalább 1szokott lenni, valami bajt jelent hogy nekünk még nincs? Nekem miota terhes lettem viszont egyre több van és még mindig jönnek ujabak, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én ilyet még nem is hallottam. 6 hós lesz lassan a fiam, de ha jól figyeltem, egyetlen anyajegye sincsen. én nem aggódom ezen egyáltalán, bár lehet hogy csak azért, mert senki nem mondta, hogy lennie kellene neki:-)
2009. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, egyáltalán nem jelent semmit, hogy neki még nincs!!!!

viszont ha neked megsokasodtak ,esetleg érdemes lenne elmenned és megvizsgáltatni, nehogy nagyobb baj legyen belőle, ha figyelmen kívül hagyod.

Kérj egy beutalót a háziorvosodtól a bórgyógyászatra, ott majd megnézik, addig is szerintem óvakodj az erős napfénytől, meg a szolizástól.

2009. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyajegyek általában késő csecsemő korban vagy kisded kor körül kezdenek előjönni. Az öröklődést is figyelembe kell venni, ha a szülőkön, közeli hozzátartozókon sincs sok, valszeg a gyereken sem lesz.

Miért lenne baj, h nincs?

Az anyajegy pigment hiba, illetve az anyajegy annak következtében alakul ki, hogy a festékanyagot előállító sejtek túl sok pigment termelnek, és raktároznak. Vannak babák, akiken hamarabb jelentkezik, és olyanok akiken később. Lehet több v kevesebb, uúgy, ahogy felnőttek között is van olyan, akin több van, esetleg nagyobbak, míg vannak olyanok, akiken kevés van, vagy sok kicsi,...stb.

Emiatt ne aggódj!

2009. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én babámnak 8 hosan jött az első anyjegye és azota egy sem pedig már lassan 1 éves

az sem baj ha 2 éves kor korul lesznek anyjegyei!

2009. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos kislányomon sincs egy sem. Én nem bánom, ha nem lesz szeplős, mint én!:-)
2009. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!