Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek a gyerekén...

Van valaki akinek a gyerekén a születéskor festékes anyajegy volt? Ún naevus pigmentosus, kb 2 cm sötét színű, bőrből nem kitüremkedő.

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az en babam igy szuletett,de neki veranyajegye van,a hatan.kb 2 cm-es de azt mondtak idovel vagy eltunik felszivodik vagy ott marad neki orokre.bizom benne hogy utobbi lesz!
2010. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok de....


Nekem a nyáron vettek ki egy anyajegyet, mert gyanús volt a bőrdokinak. A szövettan írta ezt az eredményt, hogy naevus pigmentosus... plusz még pár szó.

2010. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én babámnak is van, de neki pici, szivecske alakú. :) A doki azt mondta a kórházban, hogy festékes, de itthon megnéztük magunkat édesanyámmal, és neki, meg nekem is ott van egy ugyanolyan pötty. :) Szóval az anyajegy a babámnak. :) 3 generációs :D
2010. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomnak is a születésétől kezdve van egy anyajegye, és ugyanott, ahol nekem volt, és amit a terhesség elején, amikor még nem tudtam, hogy az vagyok, kivettek.
2010. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én leányzómnak "mongolfolt"-ja volt, az sem kitüremkedő, 3 cmx3 cm-es kb., kékesszürke színű. Elég erős színe volt születéskor (a bal térde alatt volt köralakú foltban), most 6 éves a kislány és nyoma sincs...pedig azt mondták, hogy élete végéig ott lesz...Még akár a tiétekről is kiderülhet, hogy nem az.
2010. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezem, mikor múlt el pontosan a folt? Úgy értem hány éves korában?

Nekünk is azt mondták megmarad örökre, nagyon sötétbarna neki.

2010. okt. 4. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 3-4 éves kora között tűnt el véglegesen, addig folyamatosan halványodott. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy kreol bőre van a lányomnak (azért nem vagyunk etnikum :)), de születéskor nagyon sötét volt nálunk is ez a folt. Mongolfolt amúgy is kreolabb gyerkőcökön szokott csak kijönni (állítólag kaukázusi ősök lehettek valamikor, bár nekem is, meg a férjemnek is német eredetű vezetékneve van..:))) Azért nézesd meg "nagy öregekkel" is a foltot, nálunk a háziorvos 60 fölött van, Ő mondta egyedül, hogy van rá esély, hogy halványul vagy esetleg elmúlik.
2010. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!