Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell adni a babának a...

Meddig kell adni a babának a D vitamint (Vigantol)?

Figyelt kérdés
Az én kislányom már 23 hónapos, hónapok óta nem adom. A gyermekorvosunk azt mondta, hogy adjam, de mindig elfelejtem! Természetesen az első 1,5 évben szinte egy napot sem hagytunk ki!
2011. ápr. 2. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 évig naponta, utána csak októbertől áprilisig, szóval a téli időszakban, 3 éves kora után már nem kell.

Én az enyémeknek nem adtam szinte egyáltalán. Sokat vagyunk kint és az elég volt. Kutya bajuk sincs. Úgyhogy ne aggódj sztem.

2011. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 2 évesek vagyunk és még szedni kell.De én is folyton elfelejtem...szerintem 3 éves koráig tuti kell
2011. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 évig mondták. Milyen jó ez a nagy összhang.
2011. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk 3éves kort mondtak. 1éves koráig minden nap, utána csak kb. okt-márc./ápr.-ig.
2011. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
januárban volt 1 éves a fiam. A dokinéni azt mondta, áprilisig adjam neki, utána majd csak októbertől. Már nem kap, csak ha néha eszembe jut, kb. 2* hetente.
2011. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fiam juniban lesz egy éves...akkor addig adja neki én is eszembe jut, és utánna meg nem kell csak télen majd???
2011. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ápr. végét mondtak, de mostanában már nem nagyon adom. Eleget vagyunk a kint, biztos felér 1 csepp Vigantollal. :)
2011. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!