Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A D vitamint (Vigantol)...

A D vitamint (Vigantol) adjátok nyáron is a picinek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éves koráig adtam, most már másfél, így ápr. közepétől okt. elejéig szünet, akkor kezdem majd újra.
2011. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptemberi, úgyhogy 19 hónapos koráig folyamatosan kapta, nyáron is (elvileg 1 éves korig kell folyamatosan, utána nyár kivételével, és mivel ő csak szept. végén lett 1 éves, így folytattuk még a következő májusig. Most szünet, és majd szeptembertől megint kapja. Dokink így mondta nekünk. (3 éves koráig fog kapni ősszel-télen.)
2011. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszotokat!

Az én babám most lesz 17 hónapos, nem tudtam ezt a "beosztását" a cseppnek, csak, hogy nyáron nem feltétlen kell! Így a nyáron is adtam, de nem rendszeresen! Szerintetek bajt csináltam ezzel?

Köszönöm mégegyszer!

2011. aug. 13. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csináltál bajt, nyugi. :) Szeptembertől v. októbertől megint adhatod minden nap.
2011. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösziii :)

Szép napot a kedves válaszolóknak!

2011. aug. 13. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
17 hónaposan azért már éri a nap nyáron, így elvileg termeli a D vitamint. :) A mi leányzónk 3,5 hónapos én most nyáron is adtam neki minden nap, hiszen még a bőre annyira nem is bírja a napot, hogy az elég ideig érje.
2011. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!