Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdetitek a babátokat,...

Hogyan fürdetitek a babátokat, ha kapálódzik? Mikortól érheti víz a fülét? Ha véletlenül belefolyik mit csináljak? 3,5 hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom most 5 és fél hónapos. Már kb. 2,5 hónapos korában kiharcolta, hogy engedjem el a kiskádban, úgyhogy onnantól úgy fürdik, hogy beleér a füle a vízbe. Ott állok mellette, eleinte a kezemet a feje mellett tartottam, hogy hátha oldalra akarna fordulni. ! hónapos kora óta babaúszásra is járunk, ott is rendszeresen a fülébe megy a víz, de eddig még semmi baja nem volt tőle :-)! Fürdés után egyébként mindig kitörölgetem először törölközővel, utána fülpiszkálóval.


További szép napot!

2009. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja ha fülébe megy a víz.Gondolom nem órákig fürdeted:-)Mi van azokkal a babákkal akiket babúszira visznek és alámerítik...?Nem lessz semmi baj ha kis víz a fülébe megy,fürcsi után jól kitörlöd,és kész.Jó lubickolást és ne aggodj!6.5hónapos baba anyukája
2009. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal és csak annyit fűznék hozzá, hogy gondolj arra hogy 9 hónapig vízben volt :) jól ki kell törölgetni és nem lesz baja! Éljen a pancsi!
2009. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek az elejétől fogva érte a víz. Imád pancsolni, állandóan jár keze-lába, ezért járunk babauszira 4,5 hónapos kora óta! Semmi baja nem volt még eddig. Pancsi után kitörlöm törölközővel és ennyi. Én a fejére szoktam figyelni egyébként, hogy nehogy beforduljon a vízbe, amúgy szabadon lubickolhat. Lassan kinövi a kiskádját, mert már a tapétán is csurog a víz, a parkettán is áll és olyan is volt, hogy egy vizespóló-versenyre is benevezhettem volna egy-egy fürdés után! :)


Ne aggódj, semmi baja nem lesz!

2009. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!