Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos fiamnak felső...

3 hónapos fiamnak felső légúti betegsége van. Alig kap szegény levegőt. Doki adott szirupot meg cseppeket, de vajon mikorra várhatok javulást?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is ez volt a baja ő is 3 hónapos volt.A gyógyszerek szedésétől a 3.napon kezdett el jobban lenni és könnyebben levegőt venni...
2009. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos kislányommal egy hete éjjel mentünk a korházba, elkapta a nagyobbik lányomtol az infulenzát. 39 fokos láza volt borogatták kupot kapott igy nem kellett bent maradnunk a korházba. irtak neki szirupot most már szerencsére elég jol van. Hát kb egy hetet számits hogy legyen javulás de ha lázas akkor menni kell az orvoshoz. Szegénykéim még csak 3 hónaposak de mennyi mindenen mennek keresztül. Gyors javulást kivánok!!!!
2009. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok: KITARTÁS!
2009. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
SZia, sajnos a lanyom is atesett ezen, es tenyleg borzalmas nezni, ahogy kapkod a levego utan. Probalni kiszivni az orrat.. en a porszivos modszert soha nem hasznaltam, szerintem barbar, de egy pumpas orrszivot megprobalhatsz. Ha nehezen vesz levegot, akkor nyisd meg a forro zunhayt, es amint jo goz lett a furdoben, vidd be 10 percre...ettol kitagulnak a jaratok es jobban kifolyik az orraban levo cucc. Utana jol oltoztesd fel, furdetes utan ejszakara nyugodtan tegyel ra kis sapkat vagy mellenyt a pizsama fole. Nekunk meg az valt be, hogy a racsosagyaba beleallitottuk a pihenoszeket felig meddig ulo allapotban, igy a feje magasabban volt es konnyeben vette a levegot. Nalunk sajna 2 hetig tartott.. arra figyeljetek, hogy nehogy a fulere menjen!! Kitartas!
2009. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm szépen!!

iszonyat szörnyű!! kapkod a levegő után, szopizni is alig tud! szerdán volt reggel 38,1 fokos a láza, de azóta hála nem ment fel. azért minden nap többször mérem neki.

ti milyen gyógyszereket kaptatok?

2009. febr. 27. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyiban nem értek egyet az előttem szólóval, hogy az orrát mindenképp ki kell szívnod, és a porszívós a legjobb akárki-akármit is mond.

A kézi csak az orr elejéből szívja ki, és amúgy meg nem fáj nekik!

Próbáld ki magadon, ha nem hiszed.

Ha meg pang bent a váladék, az mellett, hogy nem kap rendesen levegőt, nem is eszik úgy, még felül is fertőződhet! És akkor már inkább sírjon fél percig amíg búg a porszívó, mint súlyosabb baja legyen.

Remélem minden rendben lesz!

2009. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én babámnál pont 1 hete kezdődött a náthás időszak, ma már szinte semmi nem volt az orrszívóban (végre)! Doktornénink írt fel orrcseppet (ezt naponta 3x), ezen kívül AquaMaris orrsprayt használunk a köztes időben.

Mi porszívós orrszívóval szívtuk a nóziját, egyáltalán nem barbár módszer... azt a rengeteg sűrű váladékot, ami az orrából jött ki, szerintem a kézivel le sem tudtuk volna szívni! A kézi időben tovább tart, ezáltal tovább is sír! Kisfiam a porszívósat hamar megszokta, mert mire feleszmélt, hogy mi történik, már kész is voltunk, ezt komolyan mondom!

A porszívók szívóerejét lehet állítani... mielőtt a babádnál használod, próbáld ki saját magadon közvetlen a szemed alatti részen (a doktornénink nekünk is ezt ajánlotta), mert az lágyrész, ott jobban érzed, hogy mekkora erővel szív.


Minden beteg picurkának jobbulást, az anyukáknak kitartást kívánok!

2009. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!!

mindenképp porszívós orrszívóval szívom ki az orrát. csak szegénykémnek alig jön ki valami:(

napi 2x szoktam tisztítani neki.

2009. febr. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!