Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az espumisan vagy infacol...

Az espumisan vagy infacol cseppeket meddig lehet folyamatosan használni? Okoz vmi hozzászokás félét a babáknál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az infacolt használtuk hosszú ideig, és nem okozott hozzászokást, viszont a pukik távozását nagyban elősegítette, megkönnyítette.
2011. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is most örülök, mert 2 hete használjuk az 5 hetes fiamnak és jobb a helyzet tőle észrevehetően! Szegény a hasgörcstől nem bírt aludni se egyhuzamban csak 40 perceket, mióta szedjük a cseppet azóta már csak este van nyűgösebb időszak de legalább nappal alszik. És azért kérdeztem hogy vajon meddig lehet használni, bajt nem szeretnék neki okozni.
2011. szept. 9. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz tőle, ha huzamosabb ideig használod, amíg csak szükség van rá. Mi hónapokig használtuk, még akkor is amikor már hozzátápláltam, de akkor már csak a tápszerek előtt volt rá szükség, napi 2x.
2011. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem szívódik fel, mindkettő helyben fejti ki a hatását. Nyugodtan adhatod.
2011. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!