Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki vett hintát a babájának,...

Aki vett hintát a babájának, ki tudta használni? Játszott benne a baba? Elaludt benne?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondoltam: [link]
2011. ápr. 3. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk neki hintát, de még nem tudja élvezni, mondjuk még csak 7 hetes.Szerintem később szeretni fogja.Legalábbis remélem :)
2011. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A helyzet az,hogy mire igazán érdekelné,ki is növi.Legalábbis mi így jártunk,és az unokatesóék is. :(
2011. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nemcsak a játék miatt gondoltam, hanem önző okokból:) Elalszik benne hintázás közben?

Mert az én babám a bölcsőben már nem alszik el, ha ringatom, de a babakocsiban és az autóban igen, ezért gondoltam, hátha jó lenne erre a célra is. Mi a véleményetek?

És melyiket érdemes venni? A hintát: [link] ? Vagy a bölcsőt: [link] ?

2011. ápr. 3. 12:17
 4/9 kisnita ***** válasza:

Én varrtam neki Adamo féle hintát. Szerette. Aludt is benne sokat. Azért jó mert rugós és a méhen belüli mozgásra emlékezteti, később ülni is tud benne és elég stabil is. (6 éves gyereket is elbírt a miénk)

A kisfiam most 20 hónapos, de már nem szeret hintázni se itthon se a játszin, csak a játékait rakja bele és lökdösi. Viszont barátnőm kislánya most volt 4 éves és még tavaly belefért a szobahintájába. Ilyesmi: [link]

Bár már elég veszélyes mert könnyen felborulhat:S


Szerintem ha a kihasználhatóságot nézzük akkor az Adamo féle hinta a legjobb mert átalakítható és nagyon sokáig tudja használni.

Így akár egy 6 éves gyerek is tudja használni (tesóm lánya is így ült bele nálunk) [link]


Amíg pici addig meg fekteted benne: [link]

2011. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk volt fisher price akváriumos hintánk. Ilyen: [link]


Az én fiam nagyon szerette. 2 hónapos lehetett mikor megvettük neki, és még most (14 hónaposan) is szeretne hintázni benne, csak már igen szűkös neki.

Nekem sokat segített, ha kellett pár perc szabadidő, akkor békésen elhintázott benne. Ja és aludt is benne elég sokat!

A mienk eladósorba került, ha gondolod írj privit, küldök róla képet!

2011. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányom ugyan még csak 5 hetes múlt, de kb. 5 percre már leköti a hinta. Nézegeti a forgót, elvan vele. Aztán ha azt megunja, még kb. 10 percig hintázik csak úgy, de akkor nekem kell szórakoztatnom, különben megunja. :)
2011. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló írta, mikor már érdekelné a babát addigra kinövik. Az én fiam most 3 hónaposan 7,5 kiló (2 méteres apuka(: ), nem akartam 9 kilóig szólót venni, így egy 18 kg-ig használható rezgős-pihenőszéket kapott. Csak mostanában van el benne egyedül mikor már fogdos dolgokat. A nézelődést nagyon hamar megunta.
2011. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csak ajánlani tudom!! Valaelyik Fisher Price hintát vettük mi is, és többször is elaludt benne, szeret hintázni is, nézegeti az állatokat. Mi is azért vettük, mert rossz alvó, és abszolút megérte az árát.:)
2011. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azt hiszem, mi is veszunk egyet:)
2011. ápr. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!