Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőt a baba születésé...

Hordozókendőt a baba születésétől kezdve lehet használni? És ha igen milyet válasszak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi rugalmas Liliputi hordozókendőt használunk, már az 1. héttől. Hasfájásra is jó :)
2011. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó köszi:)én is pont azt néztem ki de nem volt irva mikortól szabad!
2011. márc. 19. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Születéstől szabad. [link]


Kezdő kendőzőnek legkönnyebb a rugalmas hordozókendő, mert előre meg lehet kötni és utána beletenni a babát. De ennek súlyhatára van, 7 kg fölött már nem tart, kinyúlik. (Kivéve a Je Porte Mon Bebe kendőket, ezeket ugyanos a hordozós kor végéig lehet használni.)


Amit nem ajánlok: Kismama kendő, Bóbita kendő, sk (saját készítésű) kendő. Amit ajánlok: keresztsávoly szövésű kendő, lehetőleg minimum 4,5 m hosszú - ennyi kell ahhoz, hogy a keresztezett kötéseket meg tudd kötni. Vannak olcsóbb kendők, mint pl a Nandu vagy a Carolino, ezeket újonnan is, használtan is pár ezer forintért megkaphatod, vagy az Amazonas, ami egy nagyon jó, finom, puha kendő, és csak 10.000-be kerül a Brendonban.


Viszont a kendőkre nagyon igaz, hogy a minőséggel arányos az áruk. Ezt akkor tudtam meg, amikor először kötöttem egy 25 ezres Didymos-szal. Utána nem tudtam, de nem is akartam visszatérni a Nanduhoz. De persze a Nandu is sokkal jobb, mint egy kenguru.

Segítség:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. márc. 20. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!